"Kosmiczny mecz 2" z pierwszym fragmentem. Królik Bugs i LeBron James mierzą się ze złoczyńcami

18.01.2021 16:00
"Kosmiczny mecz 2" z pierwszym fragmentem. Królik Bugs i LeBron James mierzą się ze złoczyńcami Fot. Douglas P. DeFelice/Getty AFP/East News

Czterokrotny mistrz NBA łączy siły z ikoną Warner Bros. by uratować swojego syna - tak w skrócie możemy opisać nadchodzący film "Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo", którego oficjalny fragment pojawił się właśnie w sieci.

Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo doczekało się pierwszego oficjalnego fragmentu

HBO Max wydało krótką migawkę przedstawiającą ich nadchodzące premiery - wśród nowości pojawił się krótki fragment "Kosmicznego meczu: Nowego dziedzictwa", bo tak oficjalnie brzmi tytuł filmu, który potocznie nazywaliśmy "Kosmicznym meczem 2". 

Polecamy

Ten nie jest zbyt długi i przedstawia nam LeBrona Jamesa i Królika Bugsa, którzy z niedowierzaniem patrzą na sytuację na boisku - bowiem nagle w kierunku sufitu leci promień światła/laser, co przeraża duet ze składu Zwariowanych melodii. GIF z "Kosmicznego meczu: Nowego dziedzictwa" (ponieważ dźwięku z filmu i tak nie ma) zobaczycie poniżej:

Polecamy

Możemy się spodziewać, że nagranie pochodzi z sekwencji meczu przeciwko Monstars, czyli "złoczyńcami" z pierwszego "Kosmicznego meczu". James niedawno był gościem programu "Road Trippin'" przygotowanego na łamach platformy Uniterrupted (która swoją drogą została stworzona przez m.in. właśnie LeBrona), gdzie powiedział, że rywalami Zwariowanych melodii będą "postaci nie z tej ziemi":

To nie jest sequel. Film nazywa się "Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo", a nie "Kosmiczny mecz 2". Powiem tak - na pewno będzie mecz koszykówki. I są pewne postaci nie z tej ziemi, przeciwko którym będziemy grali. 

James zdradził również, że film będzie skupiał się głównie na relacji ojciec-syn, a przeciwnicy jego składu nie będą się nazywali "Monstars": 

Możecie ich tak nazywać. Mają inne imię, ale wam go nie zdradzę. Ale to w sumie film rodzinny. Skupia się na relacji między mną, a moim synem - ja wymagam od niego tego, czego wymagano ode mnie za młodu. Wymagam od niego, by grał w kosza: "To będziesz robił i tak będziesz to robił". I ja jako rodzic, który nie słucham się uwag mojego syna i nie wierzę w to, w czym on naprawdę jest dobry. W końcu relacja staje się trudna do naprawy i przez cały film staram się znowu z nim złapać kontakt. A oprócz tego pojawiają się Królik Bugs, Diabeł Tasmański, Lola, Tweety. Wszyscy.

"Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo" ma zadebiutować w kinach i na HBO Max 16 lipca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.