Kostium Taskmastera i Red Guardian w pełnej krasie. Zobacz nowe zdjęcia z "Black Widow"

23.03.2020 14:48
Black Widow|undefined Fot. Marvel Studios/Ferrari Press/East News

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu Marvel Studios - "Black Widow". Przedstawiają Taskmastera oraz Red Guardiana - dwie nowe postacie w kinowym uniwersum.

Chociaż premiera filmu "Black Widow" nie odbędzie się w planowany przez twórców terminie, przedstawiciele Marvel Studios nie dają zapomnieć fanom o solowej produkcji opowiadającej o członkini Avengers. Z tego powodu w sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia przedstawiające Taskmastera i Red Guardiana.

"Black Widow" - nowe zdjęcia z filmu

Pandemia koronawirusa sprawiła, że "Black Widow" nie trafi do kin w planowanym terminie.

Przeczytaj także

Żeby złagodzić frustrację wiernych fanów MCU, twórcy podzielili się nowymi zdjęciami z filmu. Oba przedstawiają nowych bohaterów. Na jednym możemy podziwiać zbroję tajemniczego Taskmastera.

Taskmaster Fot. foto: materiały promocyjne/Marvel Studios

Taskmaster to nowy wróg w kinowym uniwersum. Posiada niesamowite zdolności - potrafi nauczyć się stylu walki dowolnej osoby, którą zobaczy w akcji. Ostatni zwiastun "Black Widow" zdradził, że to właśnie on stoi na czele odtworzonej komórki Red Room, która trenuje nowy oddział tajnych agentek.

Przeczytaj także

Z tego powodu do gry wkroczą dawni rosyjscy superbohaterowie. Nie tylko trzy kobiety posługujące się pseudonimem Black Widow, ale również bohater drugiej fotografii - Red Guardian.

Red Guardian Fot. foto: materiały promocyjne/Marvel Studios

Grany przez David Harboura superheros to rosyjska odpowiedź na Kapitana Amerykę. Filmowy Red Guardian prawdopodobnie posiada podobne moce, co Steve Rogers. Posługuje się też tarczą ozdobioną symbolem gwiazdy.

Przeczytaj także

 

"Black Widow" - kiedy premiera filmu?

Taskmaster i Red Guardian to nie jedyni nowi bohaterowie, których zobaczymy na dużym ekranie. W filmie zadebiutują również Yelena Belova (Florence Pugh), Melina (Rachel Weisz) oraz Rick Mason (O. T. Fagbenle). W roli głównej powróci oczywiście Scarlett Johansson. Pierwotnie "Black Widow" miała ukazać się 1 maja 2020 roku. Z powodu epidemii koronawirusa zdecydowano się jednak wstrzymać premierę do odwołania. Nie wiadomo, kiedy film trafi do kin.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow": Gruby Thor zagrożony. Czy Red Guardian przebije jego popularność?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.