Najlepszy filmowy kostium Catwoman wg czytelników Antyradio.pl [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
23.08.2018 17:13
Catwoman kostium|undefined Fot. niezadowolona Catwoman z filmu Tima Burtona (kadr z filmu "Powrót Batmana")

O tytuł najlepiej odzianej filmowej Catwoman walczyły cztery aktorki: Lee Meriwether, Michelle Pfeiffer, Halle Berry i Anne Hathaway. Która, zdaniem czytelników Antyradio.pl, miała najlepszy kostium?

Catwoman towarzyszy Batmanowi od początku jego filmowej ścieżki. Na przestrzeni ponad 50 lat wcielały się w nią 4 piękne i utalentowane aktorki. W pierwszym kinowym filmie o Batmanie, „Batman zbawia świat”, Kobietę-Kot zagrała Lee Meriwether. 26 lat później Catwoman wróciła w skórze Michelle Pfeiffer w kontynuacji hitu Tima Burtona pt. „Powrót Batmana”. Na początku XXI wieku mieliśmy do czynienia z drobnym potknięciem kotki, o którym wszyscy (łącznie z Halle Berry) chcieliby z pewnością zapomnieć, by w 2012 roku mogła powrócić na ekrany realistyczna jak nigdy dotąd w filmie „Mroczny Rycerz Powstaje” z twarzą Anne Hathaway. O gustach - która aktorka lepiej prezentowała się w roli Catwoman i którą lubicie najbardziej - postanowiliśmy nie dyskutować. Dlatego też zapytaliśmy Was o najlepszy kostium Catwoman. Który zwyciężył?

Najlepszy filmowy kostium Catwoman [RANKING]

Czy to z powodu miłości do filmów Nolana, czy przez wzgląd na atuty Anne Hathaway, czy faktycznie z uwagi na dobrze wykonaną robotę kostiumografów - najwięcej głosów (43%) zdobył kostium Catwoman z filmu „Mroczny Rycerz Powstaje”. Niespodziewanie, dopiero na drugim miejscu z wynikiem 36% głosów uplasowało się wdzianko sado-maso, w którym w 1992 roku wystąpiła Michelle Pfeiffer. Na trzecim miejscu znalazł się strój Halle Berry, którzy otrzymał 20% głosów, a na ostatnim wylądowała pierwsza Catwoman w faktycznie nieco trącącym myszką odzieniu. Wyniki prezentujemy poniżej:

Catwoman kostium ranking Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.