Kot jako Ash z „Martwego zła”

Robert Skowronski
31.10.2016 10:34
Kot jako Ash z „Martwego zła” Fot. materiały prasowe + Dzik Pejnta

Sceptycy kotów twierdzą, że to wredne stworzenia. Ten sierściuch udowadnia, że może być w tym odrobina prawdy.

Koty, jak wiadomo, to drapieżniki. Niektóre polują na firanki i oparcia foteli, inne już na myszy. Pewnym pozostaje jednak fakt, że drzemie w nich zmysł łowcy. Podobnie jest z Ashem, który wypatrzy zewsząd butelkę piwa, przedstawicielkę płci przeciwnej, ale gdy trzeba to rozpłata na dwie części jakąś zmorę z piekieł.

Na Antyradio.pl mogliście już odkryć prawdziwą naturę kotów. Udowodniliśmy, że są one wielkimi miłośnikami metalu, a niekiedy zakładają też własne kapele. Co więcej wielu fanów ciężkiego grania ma swojego kociego pupila, któremu z pewnością wpaja miłość do najmroczniejszych gatunków muzycznych. Przecież nawet członkowie zespołu Slayer nie potrafią się oprzeć słodkim, miauczącym stworzeniom.

Koty nie są gorze od ludzi i również prześcigają się w przebraniach na Halloween. Osobnik poniżej na tegoroczną stylizację wybrał przebranie Asha, w którego wcielał się Bruce Campbell. Niegdyś czynił to w filmowej serii „Martwe zło”, dziś to robi w serialu „Ash kontra martwe zło”. Pewnie niejednokrotnie widzieliście czworonogi w różnych strojach, które wcisnęli na nie ich właściciele. Z reguły są to różowe sweterki i podobne urocze stylówy.

Wypadają one nad wyraz blado przy zatknięciu z tym przebraniem. Niebieska koszula i słynna piła mechaniczna na łapce. Takiemu kotu nie podskoczy żadna mysz, a każdy kłębek włóczki będzie mógł się pożegnać ze swoją dotychczasową formą. 

Wolicie inne przebranie dla swojego kota? Proszę bardzo:

Również sami możecie wykonać własną, w pełni bezpieczną piłę Asha.  Jeżeli jednak wolicie ograniczyć się do śledzenia poczynań bohatera w walce z zastępami martwych, to z pewnością oglądacie już 2. sezon serialu „Ash kontra martwe zło”, który zadebiutował w październiku 2016 roku. Stacja Starz zamówiła już 3. serię odcinków. W planach jest też zrealizowanie pełnometrażowego „Martwego zła 4”. 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.