"Koty": w sieci pojawił się nowy zwiastun. Widzowie są jeszcze bardziej przerażeni niż za pierwszym razem

20.11.2019 10:21
Koty|undefined Fot. kadr z filmu Koty

W sieci zadebiutował drugi zwiastun kinowej wersji musicalu "Koty". Reakcje są podobne, jak w przypadku pierwszego trailera. Część widzów jest przerażona efektami CGI.

Nie ma chyba drugiego filmu 2019 roku, który podzieliłby widzów bardziej, niż nadchodzące filmowa adaptacja musicalu "Koty". Wszystko przez efekty specjalne, które na części widzów zrobiły bardzo negatywne wrażenie. W sieci pojawił się drugi zwiastun filmu Toma Hoopera. Zdaniem wielu internautów przeraża jeszcze bardziej niż poprzedni.

"Koty" - nowy zwiastun musicalu

W pierwszym zwiastunie filmu skupiono się głównie na występach wokalno-tanecznych głównych bohaterów. W nowej zapowiedzi przedstawiono nowe sceny nadchodzącego filmu, prezentując więcej dialogów, zabawnych momentów i interakcji między postaciami. Jak prezentuje się drugi trailer "Kotów"?

Nie zmieniła się natomiast kwestia efektów specjalnych, które przeistoczyły gwiazdy w kotopodobne stworzenia rodem z koszmarów. Internet zawrzał po publikacji nowego zwiastuna.

"The Ring" to film, o którym często myślę, ponieważ dobrze wyjaśnia, dlaczego dzielę się z ludźmi rzeczami na Twitterze - "Obejrzyj to, co cię może zabić, więc nie zabije mnie".

Nowy zwiastun "Kotów"...

*powracam do krzyku przerażenia* AAAAAAAAA!

Właśnie obejrzałem nowy zwiastun "Kotów" w autobusie o czuję się, jakbym oglądał hentai.

Co do ch*ja dzieje się z kocim ciałem Idrisa Elby.

Luty 2019. Tom Hooper googluje "co to jest kot".

Ja: Kot Idris Elba nie może cię skrzywdzić, kot Idris Elba nie istnieje.

Kot Idris Elba:

Jak widać, nowy zwiastun "Kotów" jest idealną pożywką dla memiarzy i prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawią się różnego rodzaju przeróbki z bohaterami filmów.

 

Przeczytaj także

"Koty" - kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Jennifer Hudson, Taylor Swift, Idris Elba, Judi Dench, Rebel Wilson, Ian McKellen, James Corden oraz Jason Derulo. Światowa premiera "Kotów" odbędzie się już 18 grudnia 2019 roku. Do polski musical trafi z lekkim opóźnieniem - 3 stycznia 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: 10 filmów z najgorszymi efektami specjalnymi w historii kina

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.