"Król Lew" 1994 vs 2019: porównanie ujęć z nowej i oryginalnej wersji

Natalia Hluzow
23.11.2018 12:36
Król Lew porównanie scen|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się specjalne wideo, które ujęcie po ujęciu porównuje sceny z oryginalnego "Króla Lwa" i teasera nowej wersji. 

Zwiastun remake'u "Króla Lwa", który zadebiutował w sieci 22 listopada 2018, wypełniają ujęcia odwzorowujące kadry z oryginalnej animacji z 1994 roku. Dla tych, którzy niezbyt dobrze pamiętają legendarny film Disneya, przygotowano materiał wideo, w którym zestawiono sceny z "Króla Lwa" (1994) z tymi, które pojawiły się w teaserze nowej wersji. 

"Król Lew" 1994 i 2019 - porównanie ujęć

Zestawienie oryginalnego "Króla Lwa" z nowym teaserem ujęcie po ujęciu przygotował portal IGN. Efekt jest naprawdę imponujący! Możecie zobaczyć go poniżej:

>>> ZOBACZ TEŻ: Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli występ Queen na Live Aid [PORÓWNANIE WIDEO] <<<

Remake "Króla Lwa" - kiedy premiera?

Reżyserem "Króla Lwa" w wersji live-action jest Jon Favreau, który z powodzeniem odświeżył już "Księgę dżungli" w 2016 roku. W filmie ponownie znajdą się utwory Eltona Johna. Artysta napisze też nową piosenkę, która będzie rozbrzmiewała w trakcie napisów końcowych. W obsadzie anglojęzyczni widzowie usłyszą m.in. Jamesa Earla Jonesa (Mufasa), Donalda Glovera (Simba), Beyonce (Nala), Chiwetela Ejiofora (Skaza), Alfre Woodard (Sarabi), Johna Olivera (Zazu), Johna Kani (Rafiki), Florence Kasumbę (Shenzi), Erica Andre (Azizi), Billy'ego Eichnera (Timon) i Setha Rogena (Pumba). 

Premiera nowej wersji "Króla Lwa" została zapowiedziana na 19 lipca 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.