"Król Lew": Aktorzy śpiewają "Hakuna Matata". Zobacz wideo zza kulis

Katarzyna Leszczyńska
04.07.2019 13:48
Simba i Nala w zwiastunie filmu Disneya Fot. YouTube/Walt Disney Studios

Nie możemy się doczekać premiery nowego "Króla Lwa"! Zwłaszcza teraz, gdy usłyszeliśmy nową wersję kultowego "Hakuna Matata". Sami tego posłuchajcie!

"Król Lew" w całkiem nowej odsłonie już 19 lipca trafi na ekrany kin. Nie możemy doczekać się aktorskiej wersji tej wzruszającej historii! Producenci podkręcają co chwilę nasze emocje, publikując nowe materiały promocyjne. Niedawno w sieci pojawiły się plakaty, na których widzimy zwierzęta z filmu, wraz z aktorami, którzy użyczą im głosu. Teraz twórcy opublikowali wideo zza kulis filmu Disneya, w którym widzimy, m.in.: Setha Rogena śpiewającego "Hakuna Matata"!

Zobacz także: Aktorski "Król Lew" nie trafił jeszcze do kin, a już bije rekordy. Został drugim najlepiej sprzedającym się filmem 2019 roku

"Król Lew": "Hakuna Matata" w nowej wersji!

"Król Lew" to jedna z najpopularniejszych na całym świecie bajek Disneya. Już w tym miesiącu do kin wchodzi aktorska wersja filmu, choć aktorów na ekranie nie zobaczymy.

Przeczytaj także

W filmie wystąpią wygenerowane komputerowo zwierzęta. Usłyszymy jednak głosy znanych i lubianych przez nas gwiazd. W produkcji udział biorą m.in.: Donald Glover, Seth Rogen, a nawet Beyoncé Knowles

Poniżej znajdziecie wideo zza kulis produkcji. Twórcy opowiedzieli o nagraniach do filmu, ale nas najbardziej interesuje moment, w którym słyszymy kultowe "Hakuna Matata". Wsłuchajcie się dobrze.

Zobacz także: Disney wybrał nową Arielkę. W Małą Syrenkę wcieli się Halle Bailey

 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.