Krwawe zdjęcia z prequelu „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”

Robert Skowronski
03.07.2017 14:44
Krwawe zdjęcia z prequelu „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” Fot. kadr z filmu

Gdy mowa o dziele Tobe'a Hoopera z 1974 roku, to można mieć pewność, że ściany i ziemia spłyną posoką podlaną dodatkowo ludzkimi wnętrznościami. Tak samo będzie w filmie „Leatherface”.

Ostatni raz mutant z piłą mechaniczną ćwiartował ludzi w 2013 roku w filmie „Piła mechaniczna 3D” będącym sequelem wydarzeń ukazanych w oryginale. Wymieniony tytuł pomijał to co ukazano w drugiej i trzeciej części, a także w remakach. Obraz nie spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów ani krytyki, aczkolwiek udało mu się na siebie zarobić zgarniając kwotę 47 milionów dolarów.

Film ma mieć swoją premierę 21 września 2017 roku na platformie DirecTV oraz w ograniczonej dystrybucji kinowej. „Leatherface” na nośnik DVD trafi trochę później, bo 20 października 2017. Obraz został stworzony przez duet reżyserów francuskich: Alexandre'a Bustillo i Juliena Maury’ego, których fani kina grozy mogą znać z „Najścia” z 2007 roku.

Producentkami są zaś Lati Grobman i Christy Campbell, które trzymają obecnie prawa do serii „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Jak łatwo się domyślić film został oznaczony kategorią wiekową R. Powód tego znajdziecie przyglądając się poniższym zdjęciom:

„Leatherface” opowie o młodzieńczych latach przyszłego zabójcy. Akcja cofnie się do czasu, gdy bohater ucieka ze szpitala psychiatrycznego wraz z kilkoma innymi pacjentami, uprowadzając przy okazji młodą pielęgniarkę. Wyruszy za nim żądny zemsty teksański strażnik (Stephen Dorff).

Przedstawiamy Wam Plakat filmu:

plakat Fot. foto: materiały prasowe

Jak twórcy mówią o swoim dziele?

To brutalne i nihilistyczne kino drogi. Mamy nadzieję, że zaskoczy fanów gatunku, a także, że im się spodoba. Nie możemy powiedzieć wiele więcej, ale zgodziliśmy się zostać reżyserami, bo ten projekt odbiega od tego, co do tej pory zostało ukazane w sadze.

Na ekranie zjawią się wspomniany Stephen Dorff, a także Lilli Taylor jako Verna Sawyer i Sam Strike w roli Jacksona. Obraz był kręcony w Bułgarii, co było podyktowane względami budżetowymi.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.