Ksenomorf i Neomorf w nowych teaserach „Obcy: Przymierze”

Kamil Dachnij
25.04.2017 11:50
Ksenomorf i Neomorf w nowych teaserach „Obcy: Przymierze” Fot. Kadr z video

Jeśli jest wam jeszcze mało zapowiedzi związanych z premierą „Obcy: Przymierze”, to dwa nowe teasery podsycą waszą ciekawość. Zobaczcie, jak wyglądają Ksenomorfy i Neomorfy. 

Szaleństwo związane z Ksenomorfami i ich nową wariacją Neomorfami ani myśli się uspokoić. W przeciwieństwie do „Prometeusza” z 2012 roku, w „Obcym: Przymierze” atrakcji dla każdego fana horroru ma być nagromadzanych więcej niż zazwyczaj. Zaś obsada, którą reżyser Ridley Scott skompletował zapowiada porządną robotę aktorską, bowiem Michael Fassbender, Katharine Waterston czy James Franconie zwykli zawodzić. Patrząc na wcześniejszy zwiastun i dwa nowe teasery, pierwszy z Włoch, a drugi z Wietnamu, dostajemy coraz więcej informacji, jak prezentować się będzie nowa część z uniwersum „Obcego”. Zobaczcie obie zapowiedzi: 

Wygląd Neomorfa mogliśmy podziwiać już wcześniej, ale nie od frontu. Jeśli nie zdążyliście go dostrzec, to zobaczcie poniżej: 

Neomorph_attack Fot. Foto: Kadr z video

Klasyczny Ksenomorf także ma swoje dwie sekundy, więc również jego warto uwiecznić poniżej: 

ksenmof Fot. Foto: Kadr z video

Wytwórnia Fox jest krytykowana za swoje metody promocji nowego filmu. Oficjalne spoilery latają niczym kule wraz z niezamierzonymi przeciekami. Jednak skoro seria ma doczekać się kolejnych części, to widocznie nikt nie przejmuje się, jakie informacje można znaleźć już w sieci. 

Przypominamy, że „Obcy: Przymierze” trafi do nas 19 maja 2017 roku. Fabuła jest kolejną już wariacją na temat pierwszej części oryginalnej serii. Załoga statku kosmicznego ląduje na nieznanej planecie, która wydaje się absolutnie martwa. Jej jedynym mieszkańcem jest android David (grany przez Michaela Fassbendera), ale członkowie ekspedycji szybko się przekonają, że prawda jest o wiele bardziej przerażająca, niż mogli przypuszczać. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.