Ksiądz przemieniający się w dinozaura w trailerze „The VelociPastor”

Kamil Dachnij
22.05.2017 13:01
Ksiądz przemieniający się w dinozaura w trailerze „The VelociPastor” Fot. kadr z filmu

Sezon na dziwactwa wciąż otwarty. Pierwszy trailer nadchodzącego filmu „The VelociPastor” ma wszystko – księdza twardziela, dinozaura, ninja i kobietę lekkich obyczajów. 

Czekamy już na Hitlera ujeżdżającego T.Rexa, ale być może nic w 2018 roku nie przebije kaznodziei posiadającego specjalną umiejętność transformacji w dinozaura. Nie wierzycie?

Oficjalne synopsis wygląda tak: Po stracie rodziców, ksiądz wyrusza do Chin, gdzie nabywa tajemniczą zdolność do przemieniania się w dinozaura. Początkowo nowa moc budzi w nim przerażenie, lecz prostytutka przekonuje go, aby użył jej do walki z przestępczością. I z wojownikami ninja. Spójrzcie, jak to szalone połączenie prezentuje się w zwiastunie filmu „The VelociPastor”.

Takiego superbohatera kino nie widziało nigdy. W zwiastunie wzorowanym na filmy grindhouse’owe, już sam początek zapowiada, że z facetem żartów nie ma. W starciu z ninja udowadnia, że bić się potrafi. Za to jeszcze lepiej przychodzi mu rozgrzeszanie bandziorów. „The Velocipastor” wychodzi w tym samym roku, co sequel „Jurrasic World”, więc już w trzech filmach zobaczymy wielkie gady. W dwóch z nich, „Iron Sky: The Coming Race” oraz opisywanym, koncept niewątpliwie urzeka swoją niedorzecznością.

Reżyserem obrazu jest Brendan Steere, do tej pory mający jeden film pełnometrażowy na koncie, horror „Animosity” z 2013 roku. W filmie główne role grają Aurelio Voltaire, Gregory James Cohan, Alyssa Kempinski i Nicholas M. Garofolo. Sam pomysł narodził się w 2011 roku, gdy ten sam Steere stworzył fake trailer „The VelociPastor”, ale z innymi aktorami. Jego mikst horroru, komedii i kina eksploatacji zrobił odpowiednie wrażenie, bo ostatecznie doczeka się pełnej wersji, której producentami są Hollow Tree Films oraz Laika Come Home. Zobaczcie także pierwszą wersję:

Na dokładkę zdjęcie warte miliony:

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.