"Książę w Nowym Jorku 2" doczekał się zwiastuna. Eddie Murphy wrócił do formy!

23.12.2020 11:06
"Książę w Nowym Jorku 2" doczekał się zwiastuna. Eddie Murphy wrócił do formy! Fot. materiały prasowe/Amazon Video

Amazon Video nareszcie udostępniło zwiastun nowego filmu z Eddiem Murphym w roli głównej. Jak aktor wypada po latach w jednej ze swoich najbardziej znanych ról?

Książę w Nowym Jorku 2 - oto zwiastun produkcji

Eddie Murphy i Arsenio Hall wracają do Ameryki. A raczej Akeem i Semmi wracają do Ameryki. Amazon nareszcie udostępnił zwiastun "Księcia w Nowym Jorku 2", który przedstawia nam losy Akeema kilkadziesiąt lat po jego przygodzie w Queens. Mężczyzna szykuje się do przejęcia tronu, kiedy nagle dowiaduje się, że w USA mieszka jego biologiczny syn i przy okazji następca tronu. 

Polecamy

W filmie "Książę w Nowym Jorku 2" powracają Eddie Murphy i Arsenio Hall, natomiast na ekranie pojawią się też: Jermaine Fowler, Leslie Jones, Tracy Morgan, KiKi Layne, Shari Headley, Wesley Snipes oraz James Earl Jones. W pozostałych rolach wystąpią: John Amos, Teyana Taylor, Vanessa Bell Calloway, Paul Bates, Nomzamo Mbatha i Bella Murphy.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun:

Reżyserem "Księcia w Nowym Jorku 2" jest Craig Brewer, natomiast scenariusz napisali Kenya Barris, Barry W. Blaustein oraz David Sheffield. Tak natomiast brzmi oficjalny opis fabuły filmu:

Świeżo upieczony król Zamundy, Akeem i jego zaufany asystent Semmi znów wybierają się na zabawną podróż ze swojego pięknego afrykańskiego kraju do dzielnicy Queens w Nowym Jorku, gdzie ich przygoda się zaczęła.

"Książę w Nowym Jorku 2" zadebiutuje na Prime Video już 5 marca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.