"Książę w Nowym Jorku" powraca! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z filmu

18.12.2020 12:48
"Książę w Nowym Jorku" powraca! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z filmu Fot. United Archives/East News

Amazon Studios podzieliło się pierwszymi zdjęciami z nadchodzącej kontynuacji kultowej komedii z Eddiem Murphym w roli głównej. Zobaczcie obsadę po latach.

"Książę w Nowym Jorku 2" zaczyna się, gdy Akeem żyjący "długo i szczęśliwie" z Lisą i trzema córkami dowiaduje się, że w czasie swojego pobytu w Queens spłodził syna z nieznajomą kobietą (Leslie Jones). Lavelle (Jermaine Fowler) jest więc prawdziwym spadkobiercą tronu Zamundy, co powoduje, że Akeem powraca do łono Nowego Jorku, by zapoznać się ze swoim tajemniczym synem i sprawić, że dzieciak stanie się księciem z prawdziwego zdarzenia.

Polecamy

Pierwsze zdjęcia z produkcji możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Zdjęcia zostały zaprezentowane na łamach Entertainment Weekly, które przy okazji przeprowadziło wywiad z reżyserem "Księcia w Nowym Jorku 2", Craigiem Brewerem. Twórca wyjaśnił, że zależało mu na tym, by prace nad filmem sprawiały radość wszystkim zaangażowanym osobom, a sam film był widowiskiem dla całej rodziny:

Powiem tak - przede wszystkim chcę, by wszyscy byli zdrowi i bezpieczni. Wiem też, że zaprojektowaliśmy ten film, by poruszał poważne sprawy, ale jednocześnie był produkcją dla całej rodziny. Mój 12-letni dzieciak oglądał ten film razem ze mną i bardzo mu się podobał. Jest dla całej rodziny.

Brewer zaznaczył, że od widzów raczej nie będzie wymagana znajomość pierwszej części, ale jednocześnie dodał, że w obecnych czasach przygody Akeema i Semmiego mogą przynieść same korzyści:

"Książę w Nowym Jorku" był tyle razy w telewizji, że mnóstwo dzieciaków go widziało, chociaż jest tylko dla dorosłych. Możecie obejrzeć oryginał dzień przed premierą naszego filmu, ale nie musicie. Mam tylko nadzieję, że przez chwilę zapomnicie o świecie i przeżyjecie miłe chwile ze starymi przyjaciółmi. Myślę, że ponowne spotkanie z Akeemem i Semmim będzie bardzo przyjemnym doświadczeniem.

"Książę w Nowym Jorku" zadebiutuje na Amazon Prime Video już 5 marca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.