Książęta Harry i William zagrali szturmowców w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”

Sergiusz Kurczuk
16.11.2017 11:50
Książęta Harry i William zagrali szturmowców w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” Fot. David Jame/East News, REX/Shutterstock/East News

„Gwiezdne Wojny” występują postacie, w których żyłach płynie królewska krew. Nic dziwnego, że książęta Harry i William zagrali epizod w VIII części gwiezdnej sagi. 

Może i na Ziemi są następcami brytyjskiego tronu, jednak dawno, dawno temu w odległej galaktyce, byliby tylko zwykłymi szturmowcami. Przynajmniej według reżysera filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” Riana Johnsona. Mowa oczywiście o książętach Harrym i Williamie, którym udało się wystąpić w kolejnej części kosmicznej sagi, o czym informowaliśmy w kwietniu 2016 roku. Wszystkich miłośników potomków Diany i Karola zasmuci pewnie informacja, że panowie nie pokażą swoich twarzy. Wcielający się w Finna, Jon Boyega wyznał w The Hollywood Reporter, że Harry i William zagrali z nim w scenie w windzie.

To jednak niejedyne znane twarze (no dobra, twarze będą zakrywać hełmy szturmowców, ale wiecie, o co chodzi), które pojawią się gościnnie w filmie. W tym samym fragmencie w żołnierzy w charakterystycznych białych pancerzach wcielili się również aktor Tom Hardy i Gary Barlow z brytyjskiej grupy Take That. Dla Boyegi, który jest Brytyjczykiem, bliskie spotkanie z następcami tronu było ważnym przeżyciem. To, że Harry i William zagrali w filmie, nie powinno nikogo dziwić. Szczególnie występ młodszego z braci. W końcu słynie z zamiłowania do różnych kostiumów... W „Przebudzeniu Mocy” też było podobne cameo. W poprzednim epizodzie w rolach szturmowców wystąpili znany z filmów o Jamesie Bondzie Daniel Craig oraz producent Radiohead

Scenę z ukrytymi sławami będziemy mogli zobaczyć już za nie cały miesiąc. Film „Ostatni Jedi” zadebiutuje w polskich kinach już 14 grudnia 2017 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.