Christian Bale najlepszym Batmanem w historii kina! Kto na kolejnych miejscach?

Natalia Hluzow
27.09.2018 18:13
Christian Bale jako Batman|undefined Fot. Collection Christophel/Collection Christophel/East News

Czytelnicy Antyradio.pl zdecydowali – najlepszym Batmanem w historii kina był Christian Bale z trylogii Chrisophera Nolana o Mrocznym Rycerzu. Kogo jeszcze fani Człowieka Nietoperza obdarzyli szczególną sympatią? A kto najgorzej sprawdził się w tej roli? Sprawdźcie wyniki sondy!

Wcielanie się w ikonę popkultury i idola milionów fanów na całym świecie (szczególnie jeśli kilku aktorów grało go już wcześniej) to gigantyczne wyzwanie. Przed taką próbą na przestrzeni ostatnich ośmiu dekad stanęło ośmiu aktorów. Jak się okazuje, najlepiej poradził sobie z nią Christian Bale. Przynajmniej zdaniem czytelników Antyradio.pl, którzy wzięli udział w sondzie – kto był najlepszym Batmanem w historii kina?

Batman - najlepszy aktor Fot. foto: Everett Collection/EAST NEWS

Kto był najlepszym Batmanem w historii kina?

Czy to za sprawą kunsztu reżyserskiego Christophera Nolana i powszechnej miłości do trylogii Mrocznego Rycerza, czy też z uwagi na talent i urok samego Christiana Bale’a, aktor, który zagrał tytułową postać w filmach „Batman: Początek”, „Mroczny Rycerz” i „Mroczny Rycerz Powstaje”, otrzymał aż 70% Waszych głosów, pozostawiając swoich konkurentów daleko w tyle.

Na drugim znalazł się Michael Keaton z filmów „Batman” i „Powrót Batmana” w reżyserii Tima Burtona, który zdobył 16% głosów. Na podium udało załapać się także Benowi Affleckowi. Na odtwórcę roli Batmana z DCEU zagłosowało 11% uczestników sondy.

Na żaden głos nie załapali się natomiast pierwsi aktorzy, którzy wcielali się w Człowieka Nietoperza – Lewis Wilson i Robert Lowery. Pełną listę wyników prezentujemy poniżej:

Batman - ranking aktorów Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Już niebawem poznamy nowego odtwórcę roli Batmana. W 2020 roku Matt Reeves otworzy bowiem nowy rozdział w filmowej historii Mrocznego Rycerza filmem „The Batman”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.