Kto uratuje Tony'ego Starka w "Avengers: Endgame"? Pojawił się przeciek odpowiadający na to pytanie

Sergiusz Kurczuk
10.01.2019 11:46
Tony Stark (Avengers: Endgame)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Zwiastun filmu "Avengers: Endgame" zapowiedział, że Tony Stark będzie w poważnych tarapatach. Kto uratuje go przed śmiercią? Odpowiedź na to pytanie ma być ukryta w VR-owej animacji stworzonej przez Audi i Disneya.

Po premierze zwiastuna filmu "Avengers: Endgame" większość fanów MCU przejęła się losem pozostawionego w przestrzeni kosmicznej na pastwę losu Tony'ego Starka. Powstało wiele teorii, mówiących o tym, kto uratuje umierającego Iron Mana. Wśród potencjalnych kandydatów znaleźli się Kapitan Marvel, Pepper Potts w zbroi nomen omen zwanej Rescue oraz jedyny poza Nebulą przedstawiciel Strażników Galaktyki, który nie rozpłynął się w powietrzu po pstryknięciu Thanosa - Rocket Raccoon. Według najnowszych doniesień to właśnie kosmiczny szop ruszy na pomoc Iron Manowi.

"Avengers: Endgame" - wirtualna rzeczywistość zdradza, kto uratuje Iron Mana?

Do premiery 4. części "Avengers" zostało jeszcze trochę czasu. Powoli ruszają jednak pierwsze akcje marketingowe filmu. Jedną z nich jest VR stworzony wspólnie przez Audi i Disneya zatytułowany "Marvel's Avengers: Rocket's Rescue Run". Zaprezentowano go podczas targów aut CES 2019 odbywającego się w Las Vegas.

Tytuł i zaprezentowane fragmenty wirtualnej przygody sugerują, że postacią odpowiedzialną za akcję ratunkową statku Benatar, na którego pokładzie przebywa Tony Stark i (prawdopodobnie) Nebula jest Rocket. To całkiem prawdopodobna teza, nie tylko dlatego, że szop jest jedyną obecnie żyjącą istotą na Ziemi znającą się na nawigacji międzygalaktycznej. Przede wszystkim Rocket jest geniuszem inżynierii, który bez problemu może wykorzystać ziemską technologię do znalezienia zaginionego Avengera.

Oczywiście "Marvel's Avengers: Rocket's Rescue Run" może być jedynie zabawą przeznaczoną dla wszystkich fanów "Avengers""Strażników Galaktyki", kompletnie niezwiązaną z fabułą "Avengers: Endgame". W końcu niejednokrotnie gadżety, gry i zabawki towarzyszące filmom MCU nie miały za wiele wspólnego z wydarzeniami ukazanymi w superprodukcjach i służyły jedynie zwiększenia zarobków. W tym przypadku może być podobnie.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy Rocket rzeczywiście uratuje konającego Iron Mana? Na odpowiedź na to pytanie nie musimy długo czekać. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 24 kwietnia 2019 roku. "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin dzień później, bo 25 kwietnia 2019 roku. Zanim zobaczymy konfrontację z Thanosem, poznamy losy Kapitan Marvel. Premiera pierwszej solowej produkcji o superbohaterce Marvela odbędzie się 8 marca 2019 roku. Natomiast 4 lipca tego samego roku zobaczymy nowe przygody Petera Parkera w filmie "Spider-Man: Far From Home".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.