Kto wpadł na pomysł, żeby odtworzyć mema w "Spider-Manie: No Way Home"? Andrew Garfield odpowiedział

18.01.2022 13:18
Kto wpadł na pomysł, żeby odtworzyć mema w "Spider-Manie: No Way Home"? Andrew Garfield odpowiedział Fot. Everett Collection/East News

"Spider-Man: No Way Home" to hołd dla filmowej historii Pajączka, łączący najlepsze elementy wszystkich 3 serii o superbohaterze - mowa tu również o aspektach humorystycznych.

Spider-Man: No Way Home - kto wpadł na pomysł odtworzenia memu w filmie?

"Spider-Man: No Way Home" ma mnóstwo, ale to mnóstwo smaczków, Easter Eggów i niespodzianek dla fanów. Jednym z nich niewątpliwie była scena, w której trzej Spider-Manowie odtwarzają znanego mema z pokazywaniem na siebie palcami. Owszem, lata temu zrobił to animowany "Spider-Man: Uniwersum", ale wersja z "No Way Home" również jest urocza.

Polecamy

Andrew Garfield pojawił się niedawno w podcaście Happy Sad Confused, gdzie wyjaśnił, że była to aktywna i świadoma decyzja, by gdzieś wcisnąć ten mem w nadchodzącym filmie. Jak opowiedział:

Powiem Ci szczerze, że trochę nam zajęło, żeby to ogarnąć. Wiedzieliśmy, że musimy odtworzyć mema ze wskazywaniem na siebie palcami, aż w końcu wymyśliliśmy - ta scena na rusztowaniu z Peterem 1, Peterem 2 i Peterem 3 okazała się być idealna.

Scenarzyści produkcji, Chris McKenna i Erik Sommers porozmawiali po premierze z The Hollywood Reporter na temat tego filmu i procesu tworzenia nowego "Spider-Mana". Panowie wyjaśnili, że przez niepewność dotyczącą powrotu Maguire'a i Garfielda, ich scenariusz długo nie mógł zostać sfinalizowany. Na szczęście wszystko się udało - i to spektakularnie.

Polecamy

Andrew Garfield wyjaśnił niedawno, że wróciłby do roli Spider-Mana, ale wymagałoby to pewnych przygotowań i spełnienia niektórych warunków.

Tak, oczywiście jestem zainteresowany czymś, co byłoby dobre. Peter i Spider-Man to postaci, które są dobre, służą innym i poświęcają się dla ludzkości. To dzieciak z klasy średniej z Queens, który wie, czym jest walka o kolejny dzień. Na pewno spróbowałbym przyjąć etyczność Petera Parkera, jeśli miałbym oczywiście okazję wrócić do tej opowieści. Musiałbym się upewnić, że jestem pewny siebie i wiem, co robię.

W "Spider-Manie: No Way Home" wystąpili m.in. Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Martin Starr, J.B. Smoove, Marisa Tomei, Jon Favreau, Benedict Wong, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx i  Willem Dafoe. Film zadebiutował 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.