Kto zagra w sequelu "Legionu Samobójców"? Znamy pełną obsadę

14.09.2019 16:53
Legion Samobójców|undefined Fot. kadr z wideo

James Gunn w końcu potwierdził, kogo zobaczymy w "Legionie Samobójców 2".

Jeszcze we wrześniu 2019 wystartują nagrania do filmu "Legion Samobójców 2". Zdjęcia mają trwać do końca stycznia 2020, a premierę produkcji wyznaczono na 4 sierpnia 2021. Za scenariusz oraz reżyserię odpowiada James Gunn, twórca "Strażników Galaktyki". 

"Legion Samobójców 2" - pełna obsada

Trochę musimy zaczekać na premierę filmu, ale całe szczęście poznajemy coraz więcej szczegółów produkcji. James Gunn w końcu zdradził pełną obsadę "Legionu Samobójców". Wiadomo, że kilka postaci z pierwszego filmu zobaczymy ponownie - rolę Harley Quinn zagra znowu Margot Robbie, Viola Davis wcieli się w Amandę Waller, Joel Kinnam zagra Ricka Flagga, zaś kapitanem Boomerangiem będzie ponownie Jai Courtney.

Przeczytaj także

W filmie nie zobaczymy jednak Willa Smitha, który ma inne zobowiązania i nie jest w stanie pojawić się na planie filmowym. Jedną z nowych twarzy w filmie będzie Taika Waititi. Sprawdźcie pełną listę obsady "Legionu Samobójców":

Zobacz także: James Gunn o pracy nad "Legionem Samobójców 2"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.