Które postacie z bajek Disneya pojawiły się w filmie "Ralph Demolka w internecie"?

Sergiusz Kurczuk
26.11.2018 14:33
Które postacie z bajek Disneya pojawiły się w filmie "Ralph Demolka w internecie"? Fot. kadr z filmu Ralph Demolka w internecie

W filmie "Ralph Demolka w internecie" pojawiło się wiele występów gościnnych, między innymi bohaterów popularnych animacji Disneya. Które postacie zaliczyły cameo?

Seria "Ralph Demolka" to jedna z intertekstualnych produkcji, która bawi się popkulturą na każdym kroku, puszczając oko w kierunku widza. W pierwszej części pojawiło się mnóstwo odniesień do słynnych gier video. W sequelu główni bohaterowie odwiedzają internet, gdzie spotykają o wiele szersze spektrum postaci znanych z dużego i małego ekranu. Mnogość występów gościnnych można było dostrzec już na etapie promocji filmu "Ralph Demolka w internecie". Oprócz wielu bohaterów z filmów Marvel Studios, "Gwiezdnych Wojen", produkcji studia Pixar czy cameo samego Stana Lee, zobaczymy również postacie z klasycznych animacji Disneya.

Postacie z bajek Disneya w filmie "Ralph Demolka w internecie"

Swoje pięć minut dostały wszystkie księżniczki Disneya, które staną się chyba najpopularniejszymi drugoplanowymi postaciami w filmie. Oprócz nich wystąpiły jednak inne słynne postacie z bajek Disneya. O których bohaterów chodzi?

W marcu 2019 roku na ekrany kin wejdzie nowa wersja słynnego "Dumbo". W nowych przygodach Ralpha i Vanellope pojawi się latający słonik. Dumbo występuje w scenie, kiedy główni bohaterowie odwiedzają stronę internetową Disneya. Słoń przelatuje przed twarzą Vanellope. Co ciekawe, wygląda inaczej niż w zwiastunie, bo tym razem nie ma cyrkowego makijażu.

W tej samej scenie widzimy również wróżkę o imieniu Dzwoneczek, znaną wszystkim fanom "Piotrusia Pana". Swoją drogą w przygotowaniu jest aktorska wersja historii wiecznie młodego chłopca oraz spin-off, opowiadający o Dzwoneczku.

W filmie występuje Królewna Śnieżka. Ale to nie jedyna postać z klasycznej animacji Disneya, którą zobaczymy na dużym ekranie. Mowa o krasnoludku imieniem Gderek, na którego Vanellope wpada podczas ucieczki przed szturmowcami.

Podobnie jest w przypadku Kopciuszka. Oprócz samej księżniczki zobaczmy jej wiernych towarzyszy. Myszki Jaques i Gus w odróżnieniu od powyższych postaci pojawiają się pod koniec filmu, kiedy księżniczki wyruszają na misję ratunkową. 

Innym zwierzęcym towarzyszem księżniczek Disneya są żaba Naveen i szop pracz Meeko. Płaz pojawia się w scenie, kiedy Tiana oferuje go Ralphowi do pocałowania. Wścibski pupil Pocahontas jest widoczny we fragmencie, gdy Vanellope zjawia się w pokoju księżniczek.

Jedną z postaci z klasycznych animacji Disneya, która nie tylko pojawia się na ekranie, ale również przemawia, jest Kłapouchy. Przyjaciel Kubisia Puchatka ucina sobie pogawędkę z Vanellope.

"Ralph Demolka w internecie" - kiedy premiera w Polsce?

Najnowsza część przygód Ralpha i Vanellope trafiła już do kin w Stanach Zjednoczonych i cieszy się uznaniem widzów. Polscy fani filmów Disneya będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo "Ralph Demolka w internecie" pojawi się w rodzimych salach kinowych dopiero za kilka miesięcy. Wszystkie występy gościnne będzie nam dane zobaczyć 11 stycznia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.