Który film o superbohaterach z 2017 roku jest najlepszy? [SONDA]

Natalia Hluzow
01.12.2017 12:03
Który film o superbohaterach z 2017 roku jest najlepszy? [SONDA] Fot. kadry z wideo

„Thor: Ragnarok”, „Wonder Woman” a może „Logan”? Który z tegorocznych „superhero movies” zachwycił Was najbardziej?

Grudzień to miesiąc podsumowań, zaczynamy go więc od podsumowania tegorocznego rynku filmów superbohaterskich, na którym od marca do listopada dzielnie walczyły postaci z komiksów DC i Marvela. Wysokobudżetowe produkcje poświęcone superherosom od lat budzą gigantyczne emocje fanów, którzy z ogromną uwagą śledzą ich losy od momentu ogłoszenia, że projekt jest w przygotowaniu, przez ujawnienie obsady, publikację pierwszego zwiastuna, po premierę i żywo komentowane recenzje.

Który z nich w 2017 roku wzbudził tych emocji najwięcej? Wyniki ze sprzedaży biletów wskazują, że widzowie na całym świecie najchętniej chodzili do kina na „Spider-Man: Homecoming”, „Strażników Galaktyki vol.2” i „Wonder Woman”. Krytycy i znawcy kina najbardziej docenili natomiast „Logana” i również „Wonder Woman” – filmy zyskały najwyższe noty na Rotten Tomatoes, zostały wyróżnione przez National Board of Review i wystawione w wyścigu po Oscary.

2017 rok przyniósł też dużą różnorodność filmów superbohaterskich na skalę, z jaką nie spotkaliśmy się w poprzednich latach. Prócz klasycznej „Ligi sprawiedliwości”, w tym roku mieliśmy okazję obejrzeć feministyczną „Wonder Woman”, dwie komedie („Thor: Ragnarok”, „Strażnicy Galaktyki vol. 2”), westernowo-dramatycznego „Logana” i świeży reboot „Spider-Mana”, który po raz pierwszy nie zaczął od opowiedzenia genezy postaci i również po raz pierwszy pokazał prawdziwych nastolatków.

Która z tych wariacji na temat filmów o superbohaterach najbardziej przypadła Wam do gustu? Weźcie udział w sondzie i podzielcie się swoimi wrażeniami! Macie czas do niedzieli 3 grudnia 2017 do godziny 24:00. 

sonda wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.