Który film z Johnnym Deppem jest najlepszy? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
27.11.2018 14:43
Johnny Depp|undefined Fot. kadry z filmów: Edward Nożycoręki, Piraci z Karaibów Fantastyczne Zwierzęta 2

Johnny Depp ma na swoim koncie wiele słynnych ról. Ostatnio wystąpił jako Gellert Grindelwald w 2. części "Fantastycznych zwierząt". Który film z jego udziałem jest najlepszy?

Johnny Depp rozpoczął swoją karierę w branży filmowej jako młody chłopak. Zadebiutował w 1984 roku małą rolą w horrorze "Koszmar z ulicy Wiązów". Z czasem jego kariera nabrała tempa i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood. Już rok po debiucie zagrał główną rolę w komedii "Wakacje w kurorcie". Prawdziwy przełom w karierze Deppa nastąpił jednak w roku 1990, kiedy wcielił się w tytułową postać w produkcji Tima Burtona "Edward Nożycoręki". Jak aktor dramatyczny dał się poznać w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a". Dzięki udziałowi w zróżnicowanych gatunkach filmowych wystąpił zarówno w ambitnych przedsięwzięciach pokroju "Truposza" Jima Jarmuscha oraz bardziej komercyjnych produkcjach takich jak "Piraci z Karaibów". Postanowiliśmy zapytać Was o najlepszy film Johnnym Deppem.

Najlepsze filmy z Johnnym Deppem

Do tej pory Depp wystąpił w ponad 60 produkcjach. Został też nagrodzony wieloma nagrodami filmowymi. Co prawda do tej pory nie otrzymał jeszcze Oscara, ale trzykrotnie był do niego nominowany za takie filmy jak "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" (Najlepszy aktor pierwszoplanowy), "Marzyciel" (Najlepszy aktor pierwszoplanowy) oraz "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" (Najlepszy aktor pierwszoplanowy). Wybraliśmy najważniejsze filmy, w których wystąpił Johnny Depp. Który z nich był według Was najlepszy?

Zrzut ekranu 2018-12-05 o 08.26.56

Głosowanie będzie trwało do 4 grudnia 2018 roku. Po zebraniu wszystkich głosów stworzymy ranking najlepszych ról Johnny'ego Deppa. W najbliższym czasie gwiazdora zobaczymy w filmach "London Fields" (2018) oraz "The Invisible Man" (2019). W połowie listopada 2018 roku ponownie wcielił się w główny czarny charakter w spin-offie "Harry'ego Pottera" pod tytułem "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.