Który film z serii "X-Men" jest najlepszy? [SONDA]

12.06.2019 11:46
foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Seria "X-Men" dobiegła końca wraz z premierą filmu "X-Men: Dark Phoenix". Z tej okazji postanowiliśmy wyłonić najlepszy film o mutantach od studia Fox. Zapraszamy do głosowania!

Seria filmów o mutantach zaserwowana nam przez studio Fox dobiegła końca. "X-Men: Dark Phoenix" był finałem historii, którą śledziliśmy od 19 lat. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy sprawdzić, którą produkcję z serii "X-Men" uważacie za najlepszą. Zapraszamy do udziału w sondzie.

Który film z serii "X-Men" jest najlepszy? 

Historia filmów z mutantami w roli głównej sięga początków XXI wieku. Od kiedy studio Fox wyprodukowało pierwszy film z "X-Men" w tytule minęło wiele lat, a sama seria przeszła olbrzymią przemianę. Doszło do restartu serii i wymiany niemalże całej obsady. Jedne produkcje odnosiły sukces i zyskiwały przychylność widzów, inne wręcz przeciwnie. "X-Men Geneza: Wolverine" powszechnie uznawany jest za jeden z najgorszych filmów z gatunku superhero, zaś finał serii zatytułowany "X-Men: Dark Phoenix" został okrzyknięty najgorszym od czasu słabego "X-Men: Ostatni Bastion".

Przeczytaj także
Foto: materiały promocyjne Fot. Foto: materiały promocyjne

Jednak mutanci od Foxa to nie tylko pasmo porażek. W międzyczasie pojawiły się również powiewy świeżości jak "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", kultowa już część pierwsza oraz absolutnie genialny "Deadpool". Z uwagi na to, że nasza przygoda z Charlesem Xavierem, Magneto i resztą ekipy dobiegła końca, stawiamy pytanie - który film z serii "X-Men" jest najlepszy? Zapraszamy do udziału w sondzie. 

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.