Który z bohaterów MCU jest najsilniejszy? [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
21.08.2018 12:40
Avengers |undefined Fot. materiały prasowe

Użytkownicy Antyradia.pl wybrali najpotężniejszego superbohatera z MCU. Który z Avengerów może dopisać to wyróżnienie do swojego CV? Jednego możecie być pewni: nie Hawkeye.

W połowie sierpnia 2018 roku zapytaliśmy Was o to, który z superherosów znanych z filmów MCU jest Waszym zdaniem najsilniejszy. Do wyboru było 5 możliwości: Hulk, Thor, Iron Man w zbroi Hulkbuster, Vision oraz Giant-Man, czyli ogromna wersja Ant-Mana. Z konkursu zdyskwalifikowaliśmy bohaterów najbardziej „ludzkich”, czyli Kapitana Amerykę, Black Panthera, Hawkeye'a, Doktora Strange'a (walka wręcz nie jest jego mocną stroną) i Zimowego Żołnierza.

Pod uwagę oprócz samej surowej siły braliśmy pod uwagę jeszcze przygotowanie taktyczne do pojedynków oraz arsenał, którym dysponują postaci. Na tym polu najgorzej wypadają Giant-Man i Hulk, którzy do siania rozwałki używają po prostu swoich kończyn. Zdecydowanie najwięcej gadżetów do swojej dyspozycji ma Iron Man, zaś Thor i Vision dzierżą bardzo potężne narzędzia - kolejno Stormbreakera oraz Kamień Umysłu.

Który z superbohaterów MCU jest najpotężniejszy?

Okazuje się jednak, że nasi czytelnicy za nic mają geniusz Tony'ego Starka, potęgę Kamienia znajdującego się w czole Visiona, czy ogromny rozmiar Giant-Mana. Jak łatwo było przewidzieć, prawdziwy pojedynek odbył się między Hulkiem a Thorem, bo to właśnie Ci dwaj panowie zdobyli większość głosów. Czego nie mogliśmy jednak przewidzieć, to tego, jak bardzo Bóg Piorunów zmiażdży zielonego potwora - według Was to właśnie Thor jest zdecydowanie najpotężniejszym superbohaterem w MCU. Postać Chrisa Hemswortha zdobyła zawrotne 70% wszystkich głosów, zostawiając daleko w tyle swoją konkurencję.

sonda

Tak jak wspomnieliśmy - drugie miejsce z 15% głosów zajął Hulk. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Vision i Iron Man operujący Hulkbusterem, natomiast ranking zamknął Giant-Man, który zdobył zaledwie 3% Waszych głosów.

Avengers 4 - kiedy premiera?

Większość postaci będziemy mieli okazję zobaczyć w nadchodzącym „Avengers 4”, które pojawi się w kinach już w kwietniu 2019 roku. Być może wydarzenia przedstawione w kolejnym filmie MCU spowodują zmiany w rankingu najsilniejszych herosów?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.