Kup chatę z „Pełnej chaty”

Robert Skowronski
30.05.2016 12:47
Kup chatę z „Pełnej chaty” Fot. kadr z serialu

Marzy Wam się przeprowadzka do San Francisco, a przy okazji jesteście fanami „Pełnej chaty” lub „Pełniejszej chaty”? Na rynku nieruchomości pojawiła się propozycja w sam raz dla Was.

W serialu z przełomu lat 80. i 90. tętniło tu życiem, obecnie jednak budynek stoi zupełnie pusty, dlatego trafił na sprzedaż. Cena co prawda nie jest na każdą kieszeń, ale swoje trzeba przecież zapłacić, aby żyć w sławnym domu. Koszt nieruchomości to 4 150 000 dolarów.

Jak możemy się dowiedzieć z opisu biura sprzedaży jest to budynek utrzymany w stylu łączącym elementy architektury włoskiej i wiktoriańskiej. Został on zbudowany w 1883 roku przez Charlesa Lewisa Hinkela. Wnętrze nieruchomości jest opisywane jako wyrafinowane, wygodne i ponadczasowe. Przestronne wnętrza (3125 m2) i wysokie sufity mieszczą trzy sypialnie, biuro oraz cztery łazienki.

Ponadto dostajemy kuchnię z wyspą oferującą profesjonalne urządzenia. Okna tego pomieszczenia wychodzą na słoneczny, klasycznie zaprojektowany ogród. Całość położona jest przy malowniczej, wysadzanej drzewami ulicy 1709 Broderick. W okolicy znajdziemy różne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe.

Zobaczcie jak prezentuje się ta chata, która może być Wasza :)

Serial tak naprawdę nigdy nie był kręcony w tym budynku. Odcinki powstawały w Burbank w Kalifornii. Tylko zdjęcia na zewnątrz realizowano w Pacific Heights w San Francisco - zabieg powtórzono kiedy produkcja przeszła w ręce Netflixa jako „Pełniejsza chata”. Oferowana nieruchomość, to zatem tylko rodzaj namiastki, jednak nieruchomość faktycznie wystąpiła w serialu, tylko że w samej czołówce.

„Pełniejsza chata” trafiła do oferty platformy Netlix 26 lutego 2016 roku. Główną bohaterką jest D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) - wdowa mieszkająca w San Francisco z młodszą siostrą Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) i najlepszą przyjaciółką Kimmy Gibbler (Andera Barber). Wspólnie wychowują trzech młodych synów D.J.

Przed premierą nowej odsłony serialu pojawiły się głosy, że produkcja nie poradzi sobie w dzisiejszej rzeczywistości. Sceptycy uważali, że triumf odcinków przypadał na lata 80. i 90. i sukces się już raczej nie powtórzy. Stało się inaczej, gdyż został już zamówiony drugi sezon „Pełniejszej chaty”.

Jacyś chętni do kupna?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.