Lady Gaga oficjalnie zagra jedną z głównych ról w "Jokerze 2". Zobaczcie pierwszą zapowiedź

05.08.2022 10:04
Lady Gaga oficjalnie zagra jedną z głównych ról w "Jokerze 2". Zobaczcie pierwszą zapowiedź Fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Stało się. Wygląda na to, że Joker znajdzie swoją Harley Quinn w postaci Lady Gagi. Ta bowiem potwierdziła swój występ w nadchodzącym filmie na bazie komiksów DC Comics.

Lady Gaga jako Harley Quinn? Aktorka oficjalnie zagra w Jokerze 2

Kilka tygodni po informacjach, że Lady Gaga negocjowała rolę w filmie "Joker: Folie a deux", aktorka i ikoniczna wokalistka postanowiła potwierdzić swój angaż w nadchodzącej produkcji. Na jej mediach społecznościowych pojawiła się bardzo przyjemna wizualnie animacja, przedstawiająca nam sylwetki głównych bohaterów wpadających sobie w ramiona.

Polecamy

To chyba definitywnie oznacza, że Gaga wcieli się w doktor Harleen Quinzel (niekoniecznie Harley Quinn), czyli psychiatrę, która powoli zakochuje się w Jokerze. Wspomniana zapowiedź przy okazji po raz kolejny potwierdza nam datę premiery "Jokera: Folie a deux" - film ma zadebiutować 4 października 2022 roku:

Polecamy

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Philips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. Przypominamy też, że "Folie a deux" po polsku tłumaczy się jako schorzenie medyczne zwane obłędem udzielonym. Trzeba przyznać, że pasuje to genialnie do tematyki materiału źródłowego.

Według informacji Deadline, zdjęcia do "Joker: Folie a deux" mają ruszyć dopiero w grudniu 2022 roku. Być może wtedy poznamy nieco więcej szczegółów na temat tego projektu. Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.