Lady i Tramp kochają się na nowym zdjęciu z aktorskiej wersji "Zakochanego Kundla"

14.08.2019 09:24
kadr z filmu Zakochany kundel|undefined Fot. kadr z filmu Zakochany kundel

Disney zaprezentował nowe zdjęcie z odświeżonej wersji filmu "Zakochany kundel". Tym razem w głównych bohaterów wcielą się żywe psiaki. Jak prezentują się Lady i Tramp?

W 2019 roku na ekrany kin weszły aż trzy aktorskie remaki klasycznych animacji Disneya - "Dumbo", "Aladyn" i "Król Lew". To jednak nie koniec, bo za kilka miesięcy zobaczymy kolejną klasyczną produkcję, która została urealniona. Chodzi o "Zakochanego kundla". Disney udostępnił kolejne zdjęcie z nadchodzącego filmu, przedstawiające tytułowego bohatera i wybrankę jego serca.

"Zakochany kundel" - nowe zdjęcie z remake'u filmu Disneya

Na początku sierpnia 2019 roku Disney zaprezentował fotografie, prezentujące w pełnej krasie głównych bohaterów nowej wersji "Zakochanego kundla". W przeciwieństwie do "Króla Lwa" w historii o psiej miłości zobaczymy żywe zwierzęta, a nie animacje generowane komputerowo. Zwierzaki prawdopodobnie zostaną w pewnych scenach podrasowane komputerowo. Na razie nie pokazano jednak, jak będą wyglądały rozmawiające ze sobą psy.

Przeczytaj także

Na okładce jesiennego magazynu "Disney Twenty-Three" pojawiło się zdjęcie przedstawiające głównych bohaterów "Zakochanego kundla". Widzimy na niej Lady i Trampa, którzy przytulają się do siebie. Zwierzaki opierają się przednimi łapkami na poręczy.

Disney Twenty-Three Fot. foto: materiały prasowe Disney Twenty-Three

W Trampa wcielił się kundel imieniem Monte. Głosu użyczył mu Justin Theroux ("American Psycho"). Jako Lady zobaczymy cocker spanielkę Rose, która przemówi głosem Tessy Thompson ("Thor: Ragnarok").

"Zakochany kundel" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach usłyszymy takie gwiazdy jak Sam Elliott (Trusty), Ashley Jensen (Jock), Benedict Wong (Bull), Janelle Monáe (Peg), Kiersey Clemons (Darling Dear), Thomas Mann (Jim Dear), Yvette Nicole Brown (Aunt Sarah), Arian Martinez (Elliot) oraz Arturo Castro (Marco). Film niestety nie trafi do kin. Będzie dostępny jedynie na powstającej platformie Disney+. Premiera odbędzie się już 12 listopada 2019 roku, wiec lada chwila do sieci powinien trafić zwiastun nowego "Zakochanego kundla".

Przeczytaj także

Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.