Laleczka Chucky zamordowała kolejnych bohaterów "Toy Story". Jej ofiarą padli Pan Bulwa i Rex

14.06.2019 12:15
kadry z filmów Toy Story i Laleczka|undefined Fot. kadry z filmów Toy Story i Laleczka

Nowa wersja laleczki Chucky nie ma litości dla bohaterów "Toy Story". W sieci pojawiły się nowe plakaty horroru, na których zabawka morduje Pana Bulwę i Rexa.

Do premiery dwóch filmów o ożywionych zabawkach coraz mniej czasu. Tak się szczęśliwie złożyło, że amerykański debiut "Toy Story 4" pokrywa się z debiutem zrebootowanej wersji "Laleczki Chucky". Twórcy tego drugiego tytułu postanowili wykorzystać tę sposobność, by trollować 4. część opowieści o Chudym, Buzzie i spółce. Do ofiar Chucky'ego dołączyli kolejni dwaj bohaterowie "Toy Story". Tym razem mordercza zabawka z zimna krwią zabiła Pana Bulwę i dinozaura imieniem Rex.

"Laleczka" - Chucky zabił Pana Bulwę i Rexa

To już niepisana tradycja, że za każdym razem, gdy w cieci pojawi się jakaś zapowiedź 4. części "Toy Story", twórcy"Laleczki" zamieszczają w sieci grafikę, na której tytułowa zabawka morduje któregoś z przyjaciół Andy'ego. Do tej pory na listę Chucky'ego trafili Chudy, Cienki i Buzz Astral. Do grona ofiar dołączyli Pan Bulwa i Rex. Zresztą zobaczcie sami.

Laleczka Fot. foto: materiały promocyjne
Laleczka Fot. foto: materiały promocyjne

Na nowych plakatach widzimy, że mordercza laleczka wbiła nóż w głowę Pana Bulwy. Rex skończył w inny sposób. Został podpalony za pomocą zapalniczki.

"Laleczka" i "Toy Story 4" - kiedy premiera?

W nowej wersji "Laleczki Chucky" w roli głównej usłyszymy Marka Hamilla. Na ekranie pojawią się między innymi Aubrey Plaza, Gabriel Batman oraz Brian Tyree Henry. Film trafi do polskich kin 20 czerwca 2019 roku. Na "Toy Story 4" będziemy musieli poczekać dłużej niż amerykańscy widzowie. Film zadebiutuje 9 sierpnia 2019 roku. Produkcja zdobywa bardzo dobre recenzje. Na serwisie Rotten Tomatoes ma obecnie 100% świeżości.

Zobacz też: "Toy Story 4" - Disney pokazał klip z filmu przedstawiający postać Keanu Reevesa

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.