"Laleczka" - Mark Hamill straszy jako Chucky w nowym klipie z horroru

05.06.2019 13:58
Chucky|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się nowy klip zapowiadający horror "Laleczka", w którym główną rolę gra sam Mark Hamill (Luke Skywalker, Joker). Zobaczcie i posłuchajcie jak przerażający jest aktor w roli Chucky.

Chucky powraca i jest tak samo przerażający jak zwykle. Nowy film "Laleczka" opowie nieco odświeżoną historię o psychopatycznej laleczce mordującej dla zabawy. W produkcji zobaczymy m.in. Aubrey Plazę znaną z serialu "Park & Recreations", natomiast w tytułową rolę wcieli się Mark Hamill, który po latach grania Jokera w filmach i serialach animowanych DC powraca na duże ekrany z rolą głosową w "Laleczce". 

Laleczka - nowy klip z Chuckym w roli głównej

To właśnie próbkę możliwości Hamilla możemy usłyszeć w nowym klipie z "Laleczki", w którym przerażający Chucky bawi się w kotka i myszkę z młodym chłopcem o imieniu Andy. Dzieciak zaczyna machać agresywnie kijem bejsbolowym, przez co niszczy wiele elementów wystroju mieszkania. Cała ta destrukcja sprawia laleczce naprawdę ogromną frajdę. Zobaczcie nowy fragment horroru z Markiem Hamillem:

Cały klip kończy się cliffhangerem i obrzydliwym śmiechem tytułowej laleczki Chucky. Hamill od prawie 30 lat specjalizuje się w fantastycznym śmiechu - mogliśmy go usłyszeć setki razy w serialach animowanych o Batmanie, wielu filmach z serii DC Animated, a także gier "Batman: Arkham". Aktor grał oczywiście Jokera i do dziś jest przez wielu uważany za idealnego Księcia Zbrodni z Gotham, który łączy w sobie poczucie humoru, tendencje psychopatyczne, a także dużą inteligencję. 

Laleczka - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy - główne role w filmie "Laleczka" zagrają Aubrey Plaza i Mark Hamill, a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. znanego z "Atlanty" Briana Tyree Henry'ego i Gabriela Batemana. Film zadebiutuje już 20 czerwca 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.