Lara Croft strzela z łuku na nowej fotce z reboota „Tomb Raider”

Sergiusz Kurczuk
08.09.2017 11:08
Lara Croft, Alicia Vikander, Tomb Rider|undefined Fot. EastNews/Graham Bortholomew

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu „Tomb Raider”. Widzimy na nim Alicię Vikander wcielającą się w legendarną Larę Croft. 

Seria gier „Tomb Raider” ukazuje się od ponad 20 lat i cieszy się uznaniem wśród graczy na całym świecie. Podobnie jak jej główna bohaterka - nieustraszona i seksowna pani archeolog Lara Croft. Branża filmowa postanowił przenieść przygody Lary na duży ekran w 2001 roku. Powstał wtedy film „Lara Croft: Tomb Raider z Angeliną Jolie w roli tytułowej. Dwa lata później ukazał się sequel „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia. Fani gier byli jednak zawiedzeni. Kiedy ogłoszono, że w 2018 roku światło dzienne ujrzy reboot „Tomb Raidera”, pojawiła się nowa nadzieja.

W roli głównej filmu Warner Bros. wystąpi Alicia Vikander. Do tej pory ukazało się już kilka zdjęć aktorki w roli Lary (galeria poniżej). Dzięki magazynowi Empire możemy ponownie zobaczyć bohaterkę w akcji na nowej fotce z planu zdjęciowego. Tym razem Lara strzela z łuku

W filmie obok Vikander wystąpią między innymi Dominic WestWalton Goggins i Daniel Wu. Za scenariusz odpowiedzialna jest Geneva Robertson-Dworet, która napisze również fabuły do innych sfeminizowanych tytułów, takich jak „Captain Marvel, czy „Gotham City Sirens. Nowego „Tomb Raidera” wyreżyseruje Roar Uthaug. W produkcji zobaczymy 21-letnią Larę, która wyrusza na maleńką wyspę w pobliżu Japonii. Jej zadanie to odnaleźć zaginionego przed laty ojca - znanego podróżnika. Jej celem jest tajemniczy legendarny grobowiec, w którym prawdopodobnie znajdują się odpowiedzi na dręczące ją pytania. Premiera filmu planowana jest na 16 marca 2018 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.