Latający wilk w drugim zwiastunie filmu „Rampage”

Sergiusz Kurczuk
14.02.2018 12:00
Latający wilk w drugim zwiastunie filmu „Rampage” Fot. kadr z filmu Rampage

Dwayne „The Rock” Johnson połączy siły z wielkim białym gorylem, by stawić czoła jeszcze większym z zmutowanym zwierzakom zagrażającym ludzkości. Wśród nich znalazł się... latający wilk! 

Wielkie zwierzęta fascynowały filmowców od czasu kiedy kino zaczęło powstawać. Najsłynniejszym przykładem jest King Kong, którego do życia powołał Merian C. Cooper jeszcze w latach 30. XX wieku. Od tego momentu minęło prawie 100 lat, jednak wciąż powstają filmy o wyrośniętych małpach. Jednym z nich jest „Rampage” z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Nic dziwnego, że Amerykanie widzą, aktora na fotelu prezydenta USA. W ostatnich latach gwiazdor ocalił Ziemię więcej razy niż Avengers. Wygląda na to, że w najnowszej produkcji uczyni to po raz kolejny.

„Rampage” - zwiastun nr 2

Pierwsza zapowiedź filmu Brada Peytona wywołała spore poruszenie wśród fanów Johnsona i wielkich zwierzaków, które ścierają się w widowiskowych walkach. Do sieci trafił drugi trailer, który pokazuje nieco nowych scen - zarówno humorystyczne, jak i te pełne akcji i grozy. Zresztą przekonajcie się sami:

Jak widać, do galerii potworów dołączy ogromny wilk, który wykształcił płaty skórne, umożliwiające mu szybowanie. Co jeszcze przygotowali twórcy filmu?

„Rampage” - o co chodzi w filmie?

Głównym bohaterem jest Davis Okoye - specjalista w dziedzinie badań nad małpami naczelnymi. Jego największym (dosłownie) przyjacielem jest goryl albinos imieniem George. Niestety eksperyment genetyczny wymyka się spod kontroli i małpiszon zaczyna zmieniać się w ogromnego potwora, który niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze. Okazuje się, że George nie jest jedynym zwierzakiem, który uległ procesowi przyspieszonej ewolucji. Wkrótce pojawiają się inne stwory zagrażające ludzkości.

W produkcji Warner Bros. oprócz Johnsona wystąpią: Naomie Harris („Moonlight”), Malin Akerman („Billions”), Jake Lacy („Dziewczyny”), Joe Manganiello („True Blood”) oraz Jeffrey Dean Morgan („The Walking Dead”).W pozostałych rolach pojawią się P.J. Byrne („Wilk z Wall Street”), Marley Shelton („Ukojenie”), Breanne Hill („San Andreas”), Jack Quaid („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”) i Matt Gerald („Daredevil”).

Jak zakończy się walka potworów? Dowiemy się 20 kwietnia 2018 roku, kiedy film trafi na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.