Leatherface uczy, jak zrobić jajecznicę

Robert Skowronski
30.11.2015 12:41
Leatherface uczy, jak zrobić jajecznicę Fot. kadr z wideo

Wydawać by się mogło, że przepis przygotowany przez bohatera „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” będzie zawierać elementy ludzkich organów. A jednak nie. To zdrowy, wysokobiałkowy posiłek. Ostatecznie z jakiegoś powodu Leatherface jest tak postawnym psychopatą.

Domek na odludziu - nie można tam sobie pozwolić na rarytasy na stole. Do najbliższego sklepu są całe kilometry odległości, a i ofiary które można zjeść nie trafiają się na co dzień. Jakoś sobie trzeba radzić, ot choćby najprostszymi daniami. Taka lokalizacja miejsca zamieszkania sprawia też, że trzeba sobie znaleźć jakieś hobby - w końcu patroszenie przejezdnych, jak bądź pożądane, nie jest chlebem powszednim.

Czemu by nie zostać domorosłym szefem kuchni i tworzyć własne przepisy? Zacznijmy od czegoś prostego - od jajecznicy. Potrzebnych jednak będzie to tego kilka niestandardowych składników:

  • całe opakowanie masła
  • jajka
  • skorupki jajek
  • gwoździe
  • świeże robaki

Zobaczcie jak Leatherface sprawdził się w nietypowej dla siebie roli:

Jak bądź jest to wysokobiałkowe danie, które idealnie sprawdziłoby się w jadłospisie każdego kulturysty, to jednak nie każdy żołądek będzie w stanie je strawić. Niemniej fani klasycznego horroru Tobe Hoopera być może będą w stanie to przełknąć. Jajecznica Leatherface'a ma też rekomendację samego Freddy'ego Kruegera.

Zgłodnieliście? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.