Leonardo DiCaprio po raz kolejny zapytany o jedną ze scen z "Titanica". Bezcenna reakcja aktora

17.07.2019 10:52
Leonardo DiCaprio o Titanicu|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Cast Q&A

Leonardo DiCaprio razem z Bradem Pittem i Margot Robbie promują obecnie najnowszy film Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Podczas ostatniego wywiadu, dziennikarz zadał aktorowi pytanie o jedną ze scen w "Titanicu".

"Titanic" miał swoją premierę w 1997 roku. W filmie Jamesa Camerona wystąpili Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Produkcja zyskała ogromną popularność, a o jednej z ostatnich scen mówi się do dzisiaj. Chodzi bowiem o moment po zatonięciu Titanica, kiedy filmowa Rose leży na drzwiach i trzyma za rękę Jacka. Niestety chłopak umiera. Fani zauważyli, że kobieta miała sporo miejsca obok siebie i Jack w zasadzie mógłby przeżyć, gdyby tylko bohaterka się posunęła.

Leonardo DiCaprio ponownie zapytany o scenę z "Titanica"

Podczas ostatniego wywiadu dziennikarz zapytał DiCaprio o scenę z filmu z 1997 roku:

Okej, teraz trochę o największej filmowej kontrowersji wszech czasów... Czy Jack zmieściłby się na drzwiach pod koniec "Titanica"? 

Przeczytaj także

Reakcja wszystkich aktorów, którzy udzielali wywiad, była bezcenna. Leo postanowił jednak odmówić komentarza. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

W 2017 roku Kate Winslet została zapytana o to samo. Aktorka postanowiła jednak odpowiedzieć na to pytanie. Kobieta zgodziła się z fanami, że na drzwiach znalazłoby się miejsce dla Jacka i wszystko dobrze by się skończyło. 

"Once Upon a Time in Hollywood": kiedy premiera?

Aktorzy, którzy wystąpili w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", promują najnowszą produkcję, która ma trafić do kin już niebawem. 16 sierpnia 2019 roku fani będą mogli obejrzeć dziewiąty film słynnego reżysera na wielkim ekranie.

Zobacz także: Córka Bruce'a Lee ma żal do Quentina Tarantino za "Once Upon a Time in Hollywood"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.