Liam Gallagher o „Grze o tron”: „Głupoty!”

Sergiusz Kurczuk
18.09.2017 13:25
Liam Gallagher o „Grze o tron”: „Głupoty!” Fot. EastNews/Gonzales Photo/Oddbjorn Steffens/kadr z serialu

Wszyscy zachwycają się „Grą o tron”. Wszyscy poza byłym muzykiem zespołu Oasis Liamem Gallagherem. 

Liam Gallagher słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Niedawno powiedział, że większość artystów, którzy wydają płyty pod własnym nazwiskiem to pi**y, oznajmił, że nie skończy z nabijania się ze swojego brata Noela, bo go to bawi oraz stwierdził, że nie zamierza nigdy dorosnąć. Nie dziwi nas, że muzyk ma krytyczne zdanie na temat hitu HBO „Gra o tron. 7. sezon serialu zakończył się pod koniec sierpnia 2017 roku. Przy tej serii padł rekord oglądalności oraz rekord... liczby widzów korzystających z nielegalnych źródeł, by obejrzeć przed przygody bohaterów książek George'a R. R. Martina. To niewątpliwy sukces stacji i twórców serialu. Fani czekają obecnie na finałowy sezon.

Dawny wokalista Oasis ma na ten temat jednak odmienne zdanie. Niedawno magazyn „The Telegraph przeprowadził rozmowę z Gallagherem. Pośród pytań padło kilka dotyczących „Gry o tron”. Zapytano go między innymi, czy jest fanem produkcji HBO. Gallagherem odpowiedział z charakterystycznym dla siebie wdziękiem. 

Nie oglądałem tych głupot.

Pojawiło się więc pytanie, czy może w takim razie woli literacki pierwowzór. Odpowiedź była negatywna. Gallagher krytycznie wypowiedział się na temat czytania w ogóle. Zdradził też, co robi, kiedy udaje się w długą podróż.

Nie czytam. Je**ć czytanie. Po prostu siedzę sobie i gapię się w okno.

Najwidoczniej to element bycia „zen”. W innym wywiadzie dla „The Telegraph” muzyk stwierdził, że jest „pier******m zen. Objawia się to szczególnie podczas długich lotów samolotem. 

Nie muszę czytać książek, żeby się wyłączyć. Jestem pi**ą zen. Nie piję też już na pokładzie, bo zawsze na końcu byłem ku*****o nawalony i szedłem w kimono. Przez pół godzinki mogę obejrzeć jakiś dziwny film, ale wtedy zaczynam się nudzić. Więc po prostu gapię się przez okno. Jestem pier******m zen, kiedy już to robię. To mi dostarcza rozrywki. Więc siedzę tak sobie i pytam dziewczynę: „Dolecieliśmy już?”, a ona mi odpowiada: „Nie, nawet nie wystartowaliśmy”.

Muzyk pewnie nie jest jedyną osobą, która woli patrzeć w okno niż w szklany ekran i śledzić kolejne losy bohaterów „Gry o tron”, ale mógłby przynajmniej zobaczyć jeden odcinek, żeby krytykować serial. Jeden z youtuberów też nigdy nie widział produkcji HBO, ale obejrzał jeden odcinek 7. sezonu i nieźle się wkręcił w fabułę. Gallagher nie będzie raczej czekał na zakończenie „Gry o tron”. Jeśli Wy czekacie, to ostatnia seria ma się pojawić w drugiej połowie 2018 roku, ale możliwe, że data premiery przesunie się na rok 2019

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.