"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" była obejrzana więcej razy, niż "Falcon i Zimowy Żołnierz"

23.03.2021 14:08
"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" była obejrzana więcej razy, niż "Falcon i Zimowy Żołnierz" Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" zadebiutowała dzień przed "Falconem i Zimowym Żołnierzem" i według analityków wygrała oglądalnością z serialem Disney+.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pobiła oglądalnością Falcona i Zimowego Żołnierza

Jak podaje The Hollywood Reporter, "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" (powołując się na agregator oglądalności Samba TV) pobiła oglądalnością "Falcona i Zimowego Żołnierza", czyli nowy serial Marvela od Disney+.

Polecamy

Trzeci weekend marca 2021 roku był wyjątkowy dla nerdów, geeków i fanów produkcji o superbohaterach. Dzień po dniu zadebiutowały bowiem dwie bardzo wyczekiwane produkcje - osławiona i niemalże legendarna "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", a także drugi aktorski serial Marvel Studios, "Falcon i Zimowy Żołnierz". Wygląda na to, że obydwa dzieła szły ze sobą łeb w łeb, jeśli chodzi o oglądalność. 

Disney poinformował, że "Falcon i Zimowy Żołnierz" stał się najczęściej oglądaną premierą w historii Disney+. WarnerMedia na razie nie poinformowało o tym, jakie wyniki wykręciła "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", ale jak podaje Rick Porter z The Hollywood Reporter (na podstawie badań Samba TV), to właśnie produkcja DC wygrała ten wyścig.

Polecamy

Różnica była jednak minimalna - serial Marvela miało obejrzeć 1,7 miliona ludzi, natomiast film DC zanotował wynik 1,8 miliona. Warto zauważyć, że jest to wynik jedynie z amerykańskich domostw:

Plus - "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" miała jeden dzień przewagi nad "Falconem i Zimowym Żołnierzem", definitywnie ma wpływ na wyniki (chyba, że te, które podane są wyżej, odnoszą się do okresu 19-21 marca - tego niestety Porter nie doprecyzował). Poza tym, serial Disney+ będzie przykuwał stałą liczbę osób przez przynajmniej 6 tygodni, więc w ogólnym rozrachunku to raczej Disney+ wygra ten "pojedynek".

Film DC zadebiutował na HBO GO 18 marca 2021 roku. Nowe odcinki "Falcona i Zimowego Żołnierza" będą debiutowały w ciągu kolejnych pięciu tygodni w piątki.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.