Loki kontra Scarlet Witch. Kto wygrałby pojedynek? Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen odpowiedzieli

Sergiusz Kurczuk
17.10.2018 15:12
Loki kontra Scarlet Witch. Kto wygrałby pojedynek? Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen odpowiedzieli Fot. materiały promocyjne

Podczas Ace Comic Con Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen zostali zapytani kto wygrałby pojedynek Loki kontra Scarlet Witch. Co odpowiedziały gwiazdy „Avengers”?

Fani komiksów niejednokrotnie zadawali sobie pytania dotyczące ulubionych superbohaterów. Kto jest szybszy - Superman czy Flash?, Który mutant z uniwersum Marvela jest najpotężniejszy? Kto wygrałby hipotetyczny pojedynek. Podczas Ace Comic Con 2018 padło pytanie w tym stylu w kierunku gwiazd obsady serii „Avengers”. Gośćmi panelu byli Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen, którzy wcielają się w Lokiego i Scarlet Witch. Jak odpowiedzieli aktorzy? 

„Avengers” - Loki kontra Scarlet Witch - kto wygrałby pojedynek?

Chociaż zarówno Hiddleston, jak i Olsen wystąpili w wielu produkcjach Marvel Studios, widzowie do tej pory nie widzieli pojedynku między bohaterami posługującymi się magią. Oboje posiadają moce, które przewyższają większość superhoerosów występujących w MCU. Ich starcie byłoby niezwykle zjawiskowe i mógłby się zakończyć tragicznie dla całego wszechświata. Moce Wandy bazują na włóczni, którą odebrano Lokiemu. Mieścił się w niej jeden z Kamieni Nieskończoności. Jak donosi serwis CBR.com, gwiazdy gościły na konwencie z powodu udziału w filmie biograficznym o Hanku Williamsie „I Saw the Light”, ale stworzono również panel zatytułowany The Trickster and the Witch, podczas którego fani mogli zadać pytania związane z filmami o „Avengers”. To właśnie wtedy zapytano o pojedynek bohaterów. Co odpowiedzieli aktorzy? 

Rzecz w tym, że kiedy odrabiałem swoją pracę domową na temat Wandy, byłem zafascynowany, że włócznia spowodowała, że Wanda stała się Scarlet Witch. Chodzi mi o to, że w przypadku Scarlet Witch jeden Kamieni Nieskończoności jest jakby częścią jej istnienia, a Loki był jedyną postacią, która dzierżyła Kamień Nieskończoności. Tylko że on jest bogiem.

Hiddleston zasugerował więc, że Scarlet Witch mogłaby mieć przewagę w pojedynku z Lokim. Olsen dodała jedynie, że na razie nie wie, czy w przyszłości zobaczymy walkę pomiędzy tymi dwoma bohaterami. Prawdopodobnie odniosła się do informacji, według których Disney potwierdził, że w przyszłości zobaczymy mini serial poświęcony Lokiemu i Scarlet Witch

„Avengers 4” - kiedy premiera?

Czy Loki i Scarlet Witch powrócą w 4. części „Avengers”? Na razie nie wiadomo. Brat Thora został zamordowany przez Thanosa na początku „Infinity War”. Natomiast Scarlet Witch rozpłynęła się w powietrzu wraz z wieloma superbohaterami wymazanymi z istnienia przez Szalonego Tytana. Czy postacie rzeczywiście zginęły? Dowiemy się 25 kwietnia 2018 roku, kiedy film „Avengers 4” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.