"Lucyfer" - w sieci pojawiło się nagranie z 5. sezonu serialu o Diable

12.02.2020 10:31
"Lucyfer" - w sieci pojawiło się nagranie z 5. sezonu serialu o Diable Fot. materiały prasowe/Netflix

Obecnie trwają prace nad finałową serią "Lucyfera", szalenie popularnego serialu Netfliksa (kiedyś FOX). W sieci pojawiło się wideo z planu zdjęciowego, które prezentuje całkiem ciekawą scenę.

Informacji na temat finałowego sezonu "Lucyfera" nie mamy zbyt wiele - dowiedzieliśmy się, że w produkcji pojawi się Bóg, Amenadiel pójdzie do piekła, powróci Ewa, a twórcy znajdą czas na odcinek nawiązujący do opowieści detektywistycznych noir z lat 40. oraz epizod musicalowy. W sieci pojawiły się natomiast nagrania z planu zdjęciowego, które raczej nie pasują do żadnych z powyższych wątków.

Lucyfer - oto nagrania z planu 5. sezonu

Na wideo widzimy bowiem boisko do futbolu amerykańskiego, na którym ćwiczą cheerleaderki. Czyżby Chloe i Lucyfer mieli czas na zwykłe "sprawy tygodnia" i ciągłą pracę na potrzeby Policji w Los Angeles? 

Chyba, że twórcy zaplanowali naprawdę ekspansywny odcinek musicalowy, który będzie zawierał również elementy związane z tańcem i śpiewem cheerleaderek. Wtedy wizyta w liceum podczas treningu tancerek nabiera sensu. Zobaczcie nagrania z planu do 5. sezonu "Lucyfera":

Przeczytaj także

Sam epizod musicalowy będzie 4. odcinkiem 5. sezonu. Twórcy przyznali we wcześniejszych wywiadach z Entertainment Weekly, że planowali go od wielu lat, ale potrzebowali dobrego pretekstu do zrealizowania go. Teraz, kiedy wiedzieli, że "Lucyfer" niedługo dobiegnie końca, mogą w pełni zrealizować wszystkie swoje najbardziej pokręcone pomysły. 

Posłuchaj podcastu

I trudno się spodziewać, by fani mieli coś przeciwko - w końcu najlepsze epizody "Lucyfera" to te, które wprowadzają jakiś ciekawy zwrot fabularny albo nietypowe rozwiązanie w opowiadaniu historii. Data premiery 5. sezonu produkcji o Diable pozostaje nieznana. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.