Luke Skywalker lewitujący na skale? Nieoficjalne wideo fana z planu filmowego

Kamil Dachnij
05.06.2017 10:20
Luke Skywalker lewitujący na skale? Nieoficjalne wideo fana z planu filmowego Fot. kadr z filmu

Oczekiwanie na premierę „Gwiezdnych wojen: Ostatni Jedi” jest tak duże, że fani zrobią wszystko, aby dowiedzieć się czegoś więcej o nadchodzącym filmie. 

Już niedługo Disney uraczy nas zwiastunem do 8. części „Gwiezdnych wojen”. Do tej pory nie mieliśmy za wiele przecieków odnośnie filmu wyreżyserowanego przez Riana Johnsona, czego nie można powiedzieć o filmie z Hanem Solo. Stąd trudno się nie zdziwić, gdy ekscytacja fanów osiąga niebotycznych rozmiarów na jakikolwiek materiał związany z pilnie strzeżonym filmem o ostatnim Jedi. Do sieci wrzucono materiał, który ukazuje Luke’a Skywalkera (Mark Hamill) lewitującego na swojej skale do medytacji w Ahch-To. Wideo udostępnił YouTuber Mike Zeroh.

A tu pełna wersja z planu:

Materiał został nakręcony w Irlandii przez sprytnego fana, zaś informacje, jakie zdobył Zeroh, pochodzą rzekomo od źródła z Pinewood Studios, gdzie nakręcono większość nadchodzącego filmu. Oficjalny zwiastun „Ostatniego Jedi” ma trwać blisko 3 minuty i ukaże Skywalkera w pełnej krasie, co będzie miłą odmianą po pierwszej zapowiedzi filmu, gdzie widzieliśmy go dosłownie przez chwilę. Zeroh wspomina także o tym, że zobaczymy nowe bombowce ruchu oporu niszczone przez myśliwce TIE na jakiejś nieznanej planecie. Jeśli to prawda, to nowa część sagi faktycznie zapowiada się na film bliski mroczniejszym klimatom 5. części „Imperium kontratakuje”.

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” zawitają w polskich kinach 14 grudnia 2017 roku. Scenarzystą filmu jest wspomniany Rian Johnson, który do tej pory zasłynął głównie filmem science fiction „Looper – Pętla czasu”. Kosmiczna saga stale się rozrasta i z filmu na film zaskakuje coraz większymi nazwiskami aktorów. W nowej części zobaczymy m.in. uhonorowanego Oskarem za drugoplanową rolę w filmie „Traffic” Benicia Del Toro oraz znaną z wielkich filmów Davida Lyncha („Blue Velvet”, „Dzikość serca” i „Inland Empire”) Laurę Dern. Oprócz Hamilla swoje role z „Przebudzenia mocy” powtarzają Daisy Ridley jako Rey, Oscar Isaac jako Poe Dameron, John Boyega jako Finn, Adam Driver jako Kylo Ren oraz Carrie Fisher jako Leia. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.