Maciej Musiał podziękował obsadzie "Wiedźmina": "Rządzicie!"

20.12.2019 14:29
Maciej Musiał|undefined Fot. kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

18 grudnia odbyła się polska premiera długo wyczekiwanego serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. Maciej Musiał postanowił opublikować kilka zdjęć z imprezy i podziękował twórcom za wspólną przygodę.

Nareszcie doczekaliśmy się debiutu "Wiedźmina". Gwiazdy serialu pojawiły się w Warszawie na uroczystej premierze produkcji. Wśród nich pojawili się m.in. Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, ale także Maciej Musiał, który podzielił się kilkoma zdjęciami z imprezy. Młody polski aktor podziękował również ekipie i Netfliksowi za wspólną przygodę, którą przeżyli przy tworzeniu "Wiedźmina".

Wiedźmin - Maciej Musiał podzielił się zdjęciami z obsadą

Aktor pozował z Henrym Cavillem, Freyą Allan, a także całością obsady. Zrobił również zdjęcie przedstawiające miejsce, w którym odbywała się impreza. Zobaczcie post i zdjęcia Macieja Musiała z pozostałymi gwiazdorami "Wiedźmina":

Przeczytaj także

W komentarzach możemy przeczytać sporo superlatyw kierowanych w stronę młodego polskiego aktora, w tym również od serialowej Yennefer. Kto wie, może dzięki występowi w "Wiedźminie", Musiał rozpocznie międzynarodową karierę?

"Wiedźmin" zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na Netfliksie. Zdjęcia do 2. sezonu ruszą pod koniec lutego 2020 roku.

Zobacz także: "Wiedźmin" - wiemy, kiedy ruszą prace nad 2. sezonem serialu Netfliksa

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.