"Mała Syrenka": gwiazda "Trzynastu powodów" wcieli się w księcia Eryka?

04.09.2019 13:20
Mała Syrenka|undefined Fot. kadr z filmu Mała Syrenka

Christian Navarro znany z serialu Trzynaście powodów" chciałby zagrać w aktorskim remake'u "Małej Syrenki". Aktor widzi się w roli księcia Eryka.

Disney nie zatrzymuje się w produkowaniu kolejnych aktorskich wersji swoich najsłynniejszych animacji. Jednym z nadchodzących tytułów jest "Mała Syrenka". W roli głównej obsadzono Halle Bailey. Ten wybór wzbudził kontrowersje, ponieważ aktorka jest czarnoskóra. Fani zastanawiają się od dawna, kto wcieli się w jej ukochanego. Gwiazdor "Trzynastu powodów" Christian Navarro stwierdził, że pasowałby idealnie do roli księcia Eryka.

"Mała Syrenka" - Christian Navarro jako książę Eryk?

Początkowo pojawiły się głosy, że Eryka zagra Harry Styles. Młody artysta odmówił jednak udziału w filmie, więc poszukiwania odtwórcy ukochanego Arielki wciąż trwają. Swoją kandydaturę zgłosił Christian Navarro, który w hicie Netfliksa wciela się w Tony'ego Padillę.

W połowie sierpnia Twitterze aktora pojawił się wpis, w którym zasugerował, że z chęcią wystąpiłby w kolejnym filmie Disneya.

Przeczytaj także

Słyszałem, że Harry Styles odpuścił sobie księcia Eryka. Cóż... potrafię śpiewać. Czarna Arielka/latynoski książę... nikt nie zadzwonił, ale w przyszłym tygodniu premiera trzeciego sezonu i myślę, że to całkiem niezłe przesłuchanie.

Po dwóch tygodniach Navarro dostał odzew od Disneya, o czym poinformował swoich wiernych fanów, bez których pomocy jego sugestia mogłaby zostać przeoczona.

Nie wiem, co się stało z poprzednim tweetem, ale! Disney widział go, widział wasze wsparcie i zadzwonili do mojego zespołu. Chcą zobaczyć, co potrafię. Nagranie zostało wysłane. Trzymam kciuki. Zróbmy historię.

Wygląda więc na to, że gwiazdor "Trzynastu powodów" ma szansę na udział w megaprodukcji Disneya i to w jednej z głównych ról. Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone, ale twórcy nowej "Małej Syrenki" wyrazili zainteresowanie.

Przeczytaj także

 

"Mała Syrenka" - kiedy premiera?

Na razie jedyną osobą w obsadzie, którą potwierdzono oficjalnie jest Halle Bailey. Według informacji z różnych źródeł, w filmie zobaczymy również Melissę McCarthy w roli Urszuli, Jacoba Tremblaya jako Florka, Awkwafinę jako Blagier oraz Javiera Bardema, który ma zagrać króla Trytona. Reżyserem filmu został Rob Marshall. Premiera planowana jest na rok 2020. Na razie nie podano konkretnej daty kinowego debiutu aktorskiej wersji "Małej Syrenki".

Przeczytaj także

Zobacz też: Aktorka, wcielająca się w Arielkę broni wyboru Halle Bailey do nowej wersji "Małej Syrenki"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.