"Mała Syrenka" - zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun nowej produkcji Disneya [WIDEO]

12.09.2022 09:57
"Mała Syrenka" - zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun nowej produkcji Disneya [WIDEO] Fot. NIPI/BackGrid UK /East News

Już niedługo na ekrany kin trafi aktorska wersja filmu "Mała Syrenka". W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny zwiastun produkcji z Halle Bailey w roli głównej.

Mała Syrenka - zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji

W zwiastunie "Małej Syrenki" pojawia się głównie Halle Bailey, a my możemy usłyszeć próbkę jej umiejętności wokalnych. Reszta to właściwie same zdjęcia podwodnego otoczenia, które wygląda nieco mrocznie i przypomina całkiem to, co widzieliśmy momentami w "Aquamanie". 

Polecamy

Oprócz tego, nie dowiadujemy się niczego ciekawego z nowego zwiastuna "Małej Syrenki" i nawet nie ma się za bardzo czym ekscytować. To jednak dopiero pierwsza oficjalna zapowiedź i spodziewamy się, że zobaczymy przed premierą jeszcze mnóstwo materiału:

W obsadzie obok Bailey pojawią się również: Javier Bardem (Król Tryton), Jacob Tremblay (Florek), Awkwafina (Blagier), Daveed Diggs (Sebastian) oraz Melissa McCarthy (Urszula) i Jonah Hauer-King (książę Eryk).

Polecamy

Reżyserem aktorskiej "Małej Syrenki" został Rob Marshall - filmowiec odpowiedzialny za film "Mary Poppins powraca". Scenariusz stworzył David Magee ("Życie Pi"). Za muzykę odpowiedzą Lin-Manuel Miranda (twórca "Hamiltona") i Alan Menken (kompozytor oryginału). 

Oryginalny hit Disneya z 1989 roku został oparty na jednej ze słynnych baśni Hansa Christiana Andersena. Historia w "Małej Syrence" opowiada o 16-letniej księżniczce podmorskiego władcy, która marzy, by pozbyć się rybiego ogona i zostać człowiekiem. Film zadebiutuje w kinach w maju 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.