Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad". Oto pierwsze zdjęcia jego postaci

24.07.2019 11:21
Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad". Oto pierwsze zdjęcia jego postaci	Fot. Bartosz Mrozowski

Produkcja filmu "Psy 3. W imię zasad" weszła właśnie w kolejną fazę zdjęć. Na planie, w jednej z głównych ról, obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury pojawił się Marcin Dorociński.

Trwają zdjęcia do filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. 

Psy 3 - Marcin Dorociński w obsadzie filmu 

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

fotosy_1800x900_okno fot. Bartosz Mrozowski Fot. foto: Bartosz Mrozowski

Marcin Dorociński wypowiedział się na temat swojej nowej postaci, Wita:

Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie.

Przeczytaj także

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu "Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka.

Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.