Marcin Dorociński zagrał w "Mission Impossible" obok Toma Cruise'a. Ile zarobi za rolę?

25.10.2022 11:59
Marcin Dorociński Fot. Michal Wozniak/East News

W końcu sam aktor potwierdził plotki. Marcina Dorocińskiego zobaczymy w kolejnych odsłonach "Mission Impossible".

Marcin Dorociński w końcu potwierdził plotki, które pojawiły się jeszcze kilka miesięcy temu. Aktor pojawił się na planie kolejnych części filmu "Mission Impossible" obok Toma Cruise'a. Ile za rolę mógł zarobić polski aktor?

Polecamy

Marcin Dorociński zagrał w "Mission Impossible" obok Toma Cruise'a. Ile zarobi za rolę?

Po występie w serialu "Gambit królowej" Marcin Dorociński zdobył kolejne role w zagranicznych produkcjach. Jeszcze w czerwcu reżyser "Mission Impossible", Christopher McQuarrie, umieścił zdjęcie trzech aktorów jako swoje zdjęcie w tle na portalu Twitter. Jednym z tych aktorów okazał się być Marcin Dorociński.

Wtedy zaczęto spekulować, że polski aktor pojawi się w nadchodzących produkcjach z Tomem Cruisem. W końcu Dorociński mógł potwierdzić swój udział w "Mission Impossible" pisząc na Instagramie:

Pozdrawiam Was serdecznie z Londynu. Nadszedł dzień, w którym (dzięki uprzejmości producentów filmu Mission Impossible) - po miesiącach spekulacji, mogę z radością i niemałym wzruszeniem potwierdzić swój udział w tej legendarnej serii.

To ogromny sukces polskiego aktora. Marcin Dorociński prawdopodobnie pojawi się w 7. i 8. częściach "Mission Impossible", które zadebiutują kolejno 12 lipca 2023 roku oraz 26 czerwca 2024 roku.

Polecamy

Ile za role w filmach otrzymał polski aktor? Portal se.pl wyliczył, że aktor spędził na planie filmowym około 10 dni i co za tym idzie, Dorociński mógł zarobić na tym 150 tysięcy dolarów, czyli około 740 tysięcy złotych. Dla porównania, Tom Cruise zarobił na 7. części filmu 28 mln dolarów. Trzeba też brać pod uwagę, że aktor jest producentem filmu i będzie dostawać również procent od zysku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.