Margot Robbie wyjaśniła, czemu Joker nie jest przeciwnikiem w "Birds of Prey"

27.01.2020 11:18
Margot Robbie wyjaśniła, czemu Joker nie jest przeciwnikiem w "Birds of Prey" Fot. kadr z filmu "Birds of Prey"/Warner Bros.

Niedługo w kinach pojawi się kolejny film DC, tym razem opowiadający o Harley Quinn i jej koleżankach z Gotham City. Niedawno na temat produkcji wypowiedziała się Margot Robbie.

Dlaczego Jared Leto i jego Joker nie jest złoczyńcą? Na ten temat wypowiedziała się sama Margot Robbie, czyli gwiazda "Birds of Prey", która zdradziła dlaczego zrezygnowano z zaangażowania wokalisty do projektu.

Dlaczego Jokera nie ma w Birds of Prey?

Aktorka stwierdziła w wywiadzie z IGN, że na początku zdecydowali, że nowy film z jej udziałem albo opowie w całości o relacji Harley-Joker, albo o Harley z innymi heroinami. Nigdy nie planowali tego łączyć: 

Albo skupialiśmy się na relacji między Harley a Jokerem, albo usuwaliśmy go całkowicie z naszej perspektywy. Naprawdę chciałam zrobić jednak film akcji o gangu dziewczyn, bo czegoś takiego dawno nie było. Mam wrażenie, że nikt tego nie robi, czego nie rozumiem - zwłaszcza w kategorii filmów komiksowych.

Przeczytaj także

Margot Robbie jest również producentką "Birds of Prey", co oznacza, że miała spory wpływ na warstwę narracyjną film. Przyznała, że ich decyzja dotycząca Jokera była całkowicie świadoma i wydała się być naturalna:

Od początku to była świadoma decyzja, żeby się rozstali na początku filmu. Miałam w głowie całą historię tego, co się stało od czasu "Suicide Squad" do początku "Birds of Prey". To długa droga, ale chodzi o to, że się rozstają.

Cóż, miejmy nadzieję, że opuszczenie Jokera wyjdzie Harley na dobre. Film "Birds of Prey" zadebiutuje w kinach już 7 lutego 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.