Margot Robbie grożono śmiercią po występie w „Legionie Samobójców”

Natalia Hluzow
08.01.2018 18:29
Margot Robbie grożono śmiercią po występie w „Legionie Samobójców” Fot. kadr z wideo

Aktorka wyznała, że po premierze filmu o czarnych charakterach z DC otrzymywała listy z pogróżkami i wiadomości od stalkerów.

Wiele osób pokochało Margot Robbie za rolę Harley Quinn w „Legionie samobójców”, uznając ją za jedyny pozytywny aspekt produkcji, która spotkała się z najgorszymi recenzjami w historii filmów DC od czasów „Batmana i Robina” z 1997 roku. Jednak nie wszyscy zapałali sympatią do współczesnej wersji postrzelonej partnerki Jokera i dawali temu wyraz tak, jak tylko potrafią to robić współcześni odbiorcy kultury popularnej.

Aktorka, która przed rolą przestępczyni z Gotham, nie była osobą, o której mówiło się i pisało bez przerwy, nagle spotkała się z gigantyczną popularnością. I niestety, poznała ją także z tej ciemnej strony, na którą – jak twierdzi – nie była przygotowana.

W wywiadzie związanym z jej ostatnią rolą w dramacie sportowym „I, Tonya”, zwierzyła się z przykrych doświadczeń, jakie spotkały ją po premierze „Legionu samobójców”, a jednocześnie dała przestrogę wszystkim młodym aktorom, którzy chcą próbować swoich sił w wielkich superprodukcjach o superbohaterach:

Jeśli masz zagrać w filmie na podstawie komiksu, weź pod uwagę najgorszy scenariusz tego, jak wielkie i przerażające może się to stać. Nauczysz się mnóstwa rzeczy, np. tego, że kiedy grożą Ci śmiercią, dobrze jest mieć ochronę, by sprawdzała każde otoczenie, w którym się znajdujesz lub masz się znaleźć.

Aktorka twierdzi, że występ w produkcji, którą śledzą miliony widzów, zmienia całe życie, ponieważ już zawsze musisz zarabiać tyle, by móc sobie pozwolić na opłacenie prywatnej ochrony. Jak zasugerowała, nie do końca takiej kariery oczekiwała:

Żałuję, że nikt nie wytłumaczył mi wszystkich tych rzeczy wcześniej. Nie ubolewałabym teraz nad pozycją, w jakiej się znajduję, ponieważ wiedziałabym, na co się pisałam.

Niemniej, mimo przykrości, jakie spotkały Robbie po występie w „Legionie Samobójców”, aktorka lubi swoją postać i zamierza się w nią wcielić jeszcze niejednokrotnie. Poza sequelem „Legionu samobójców”, Harley Quinn zagra jeszcze w „Gotham City Sirens”, filmie o romansie Jokera i Harley oraz w solowym filmie bohaterki.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.