Margot Robbie jako Harley Quinn w kolejnym filmie DC?

Natalia Hluzow
22.01.2018 16:47
Margot Robbie jako Harley Quinn w kolejnym filmie DC? Fot. kadr z wideo

Zamieszanie wokół filmów DC z udziałem Harley Quinn trwa. Właśnie pojawił się kolejny tytuł na liście potencjalnych projektów, w których pojawi się partnerka Jokera.

To, że Margot Robbie powróci jako Harley Quinn jest bardziej niż pewne. Nawet mimo tego, że aktorka doznała wielu nieprzyjemności po występie w „Legionie samobójców”, bardzo lubi swoją rolę i nie chce się z nią rozstawać. Wciąż jednak nie wiadomo, w ilu filmach ostatecznie pojawi się ta postrzelona przestępczyni z Gotham. Od kilku miesięcy mówi się o co najmniej 3 projektach Warner Bros. związanych z bohaterką. Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny.

Informatorzy portalu TheWrap twierdzą, że znają wstępnie plany Warner Bros. i że poza „Legionem samobójców 2”, Margot Robbie ma wystąpić w filmach „Joker vs Harley” i... „Birds of Prey”.

„Legion samobójców 2”

To produkcja, o której mówi się najwięcej. Scenarzystą i prawdopodobnie reżyserem filmu będzie Gavin O'Connor. Trwają już przygotowania do produkcji, zaś zdjęcia mają rozpocząć się jesienią w 2018 roku w związku z innymi planami zawodowymi Willa Smitha. Prócz Smitha i Robbie, w sequelu mają powrócić Joel Kinnaman jako Rick Flag, Jared Leto jako Joker, Jay Hernandez jako El Diablo i Jai Courtney jako Captain Boomerang. Na ekranie prawdopodobnie zobaczymy też Dwayne'a Johnsona w roli złoczyńcy - Black Adama. Premiera została zapowiedziana na 2019 rok.

„Joker vs Harley”

Kolejny film z udziałem byłej pani psycholog ma opowiadać historię jej romansu z księciem zbrodni z Gotham City. Zapowiadany jako kryminalne love story ma być czymś w rodzaju „Pana i Pani Smith” w świecie DC Comics. Film nie ma jeszcze zarysu fabuły ani nawet przybliżonej daty rozpoczęcia zdjęć. Wiadomo jednak, że zagrają w nim Margot Robbie i Jared Leto oraz że scenariusz napiszą odpowiedzialni za „Kocha, lubi, szanuje” Glenn Ficarra oraz John Requa, którzy być może staną także za kamerą. 

harley i joker Fot. foto: kadr z wideo

„Birds of Prey”

Jak twierdzą informatorzy TheWrap jest to trzeci projekt, który najprawdopodobniej zostanie zrealizowany przez Warner Bros. z udziałem Robbie. Film ma być pełen superbohaterek i przestępczyń ze świata DC Comics, w tym m.in. Harley Quinn. Scenarzystka, Christina Hodson, ma zająć się stroną literacką filmu. 

Co z pozostałymi projektami?

Choć sama Margot Robbie wspominała też o solowym filmie bohaterki, nikt nie kontynuował tego tematu. Trochę bardziej zaskakuje kwestia „Gotham City Sirens”, bo choć film ma już ponoć nawet reżysera, nie znalazł się w raporcie TheWrap. Czy oznacza to, że produkcja została zastąpiona przez „Birds of Prey”? Na razie nic oficjalnie nie wiadomo. Jednak kiedy tylko poznamy oficjalne stanowisko Warner Bros., niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.