Margot Robbie zazdrości Lady Gadze roli Harley Quinn w filmie "Joker 2"? Wręcz przeciwnie

10.10.2022 12:52
Margot Robbie zazdrości Lady Gadze roli Harley Quinn w filmie "Joker 2"? Wręcz przeciwnie Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Jakiś czas temu potwierdzono, że Lady Gaga pojawi się w filmie "Joker: Folie a Deux" jako Harley Quinn. Teraz sprawę skomentowała Margot Robbie, która do tej pory pojawiła się w tej roli trzykrotnie.

Joker: Folie a Deux - Margot Robbie o Lady Gadze w roli Harley Quinn

Jakiś czas temu Lady Gaga pochwaliła się, że zagra jedną z głównych ról w filmie "Joker: Folie a Deux". Wszyscy zakładamy, że gwiazda wcieli się w doktor Harleen Quinzel/Harley Quinn, a sam film będzie musicalem lub przynajmniej będzie zawierał sceny musicalowe. 

Polecamy

Na temat tego angażu wypowiedziała się niedawno Margot Robbie, która wcielała się w postać w filmach "Suicide Squad", "Birds of Prey" oraz "The Suicide Squad". Aktorka udzieliła wywiadu MTV News z okazji premiery jej nowej produkcji "Amsterdam" i stwierdziła:

To daje mi mnóstwo szczęścia, bo od samego początku powtarzałam, że chciałam, by Harley stała się taką postacią jak Makbet, czy Batman. Taką, która trafia od aktora do aktora i ma różne wersje na przestrzeni różnych lat.

Polecamy

Robbie dodała:

To jest honor, że zbudowaliśmy takie podwaliny dla tej postaci, że teraz Harley może zagrać ktoś inny i przedstawić nam coś zupełnie innego. I myślę, że Gaga zrobi z nią coś niesamowitego.

Według informacji Deadline, zdjęcia do "Joker: Folie a Deux" mają ruszyć w grudniu 2022 roku. Być może wtedy poznamy nieco więcej szczegółów na temat tego projektu. Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.