Margot Robbie stwierdziła, że w "The Suicide Squad" zobaczymy odmienioną Harley Quinn

29.06.2021 11:28
Margot Robbie stwierdziła, że w "The Suicide Squad" zobaczymy odmienioną Harley Quinn Fot. Album Online/East News

Co film, to odmieniona Harley Quinn. Ta, którą widzieliśmy w "Birds of Prey" nie przypominała za bardzo Harley z "Suicide Squadu". Jeżeli mielibyśmy wierzyć Margot Robbie, to podobnie ma być w "The Suicide Squad". 

Harley Quinn przejdzie transformacje w The Suicide Squad?

Harley Quinn przeszła przez sporo rzeczy od 2016 roku i jej debiutu w "Suicide Squadzie". Reżyser David Ayer spędził w filmie sporo czasu na to, by pokazać, jak bardzo toksyczna jest relacja między Jokerem a Harley. Tak czy siak, widzieliśmy w nim, że Książę Zbrodni z Gotham jednak ją uratował pod koniec filmu, więc może ich związek nie był tak jednostronny, jak mogło się wydawać. 

Polecamy

To zostało szybko wyjaśnione w "Birds of Prey", gdzie Harley przez cały film próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości bez Jokera. Miewa wątpliwości i problemy, ale w końcu sobie uświadamia, że jest samowystarczalna i parafrazując polski klasyk "jest kobiecą pracującą, która żadnej pracy się nie boi".

Niedawno Margot Robbie udzieliła wywiadu Toronto Sun, w którym opowiedziała o tym, jak jej postać się zmieni w "The Suicide Squad" względem "Birds of Prey" i oryginalnego "Suicide Squadu":

W pierwszym filmie miała sporo pewności siebie i arogancji - wiedziała, że chronił ją Joker. Myślała, że pojedzie na misję i zaraz ją stamtąd uratuje. Potem w "Birds of Prey" okazało się, że świat to zimne i straszne miejsce, ale próbowała się w nim odnaleźć. Teraz minęło sporo czasu. Nie jest połączony za bardzo z poprzednimi filmami, ale Harley już się niczym nie przejmuje. Nie czeka na Jokera, nie zastanawia się, czy jest w stanie sobie poradzić. Ona to wie.

Polecamy

Film "The Suicide Squad" wyreżyserował i napisał James Gunn. W obsadzie oprócz Margot Robbie pojawią się:David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis, Idris Elba oraz Michael Rooker.

Produkcja zadebiutuje w kinach i na HBO Max już 6 sierpnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.