Margot Robbie zapowiada powstanie solowego filmu Harley Quinn

Natalia Hluzow
01.12.2017 16:18
Margot Robbie zapowiada powstanie solowego filmu Harley Quinn Fot. kadr z wideo

Aktorka zdradziła ostatnio, że szaloną towarzyszkę Jokera zobaczymy nie w trzech, a czterech nadchodzących filmach DC.

Margot Robbie ma dobre wieści dla wszystkich fanów jej występu w roli Harley Quinn. Ukochana Jokera o twarzy Robbie powróci na ekrany kin jeszcze 4 razy, a nie 3, jak spodziewaliśmy się do tej pory. Prócz „Legionu samobójców 2”, do którego zdjęcia rozpoczną się w 2018 roku, „Gotham City Sirens”, który ma opowiedzieć o żeńskich czarnych charakterach z uniwersum DC oraz niezatytułowanego filmu o relacji Jokera i jego partnerki w zbrodni, powstanie jeszcze jeden, oddzielny film DC z udziałem Robbie. I będzie on w całości poświęcony Harley Quinn.

Aktorka wielokrotnie powtarzała, że bardzo lubi swoją bohaterkę i z przyjemnością wcieli się w nią ponownie. W ostatniej rozmowie z MTV zdradziła natomiast, że jest w trakcie przygotowań do nowego filmu z jej udziałem, w którym nie tylko zagra, ale także go wyprodukuje! Robbie powiedziała wprost:

Pracuję od jakiegoś czasu nad oddzielnym spin-offem Harley.

By uporządkować fakty, dziennikarz zapytał aktorkę, czy chodzi o „Gotham City Sirens” lub film o Jokerze i Harley, na co Robbie zdecydowanie odparła:

Nie. To coś totalnie oddzielnego.

Później dodała jednak:

Tyle się teraz dzieje, że nie jestem już pewna. Szczerze, myślę, że nikt nie wie, co będzie kolejną rzeczą, która powstanie. Ale myślę, że wszyscy chcą zobaczyć Harley z powrotem na ekranie, wię wszyscy pracują nad różnymi wersjami tego, co się wydarzy.

Czyżby Robbie zorientowała się, że powiedziała za dużo? A może faktycznie ilość projektów, które przygotowuje Warner Bros. we współpracy z DC jest tak ogromna, że nawet twórcy gubią się w tym wszystkim? Trudno powiedzieć. Możemy być jednak pewni, że Margot Robbie powróci w roli szurniętej Harley i to niejednokrotnie. Całą rozmowę aktorki z MTV możecie zobaczyć w materiale poniżej:

Na razie nieznana jest jeszcze data premiery żadnego z powyższych filmów. Niemniej, samą Margot Robbie będziemy mogli oglądać już niebawem w filmie „I, Tonya”. Aktorkę chciałby też zaangażować Quentin Tarantino, który planuje obsadzić ją w swoim nowym filmie jako Sharon Tate.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.