Mark Hamill uczcił Carrie Fisher w rocznicę jej śmierci: "Zawsze z nami"

28.12.2020 10:53
Carrie Fisher i Mark Hamill - Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja - kadr z filmu Fot. AP/East News

Carrie Fisher zmarła pod koniec grudnia 2016 roku. Fani "Star Wars" pamiętają o aktorce wcielającą się w księżniczkę Leię. Podobnie jak jej koledzy z planu.

27 grudnia 2016 roku zmarła Carrie Fisher - aktorka, która zasłynęła rolą Lei Organy w serii "Gwiezdne Wojny". Fani co roku upamiętniają gwiazdę. Robią to również koledzy z planu, między innymi Mark Hamill, który wcielał się w bliźniaka Lei - Luke'a Skywalkera.

Mark Hamill upamiętnił rocznicę śmierci Carrie Fisher

W 2020 roku fani "Star Wars" obchodzili czwartą rocznicę śmierci Fisher. Jak zwykle 27 grudnia nie zabrakło w mediach społecznościowych wpisów, upamiętniających aktorkę i jej słynną postać.

Polecamy

Chociaż Hamill zazwyczaj zamieszcza raczej dowcipne posty, poruszając poważne tematy nie śmieszkuje. Aktor opublikował na Twitterze wpis, w którym dość zwięźle uczcił koleżankę z planu "Star Wars".

Hamill zamieścił kadr z filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" - ostatniej produkcji, w której pośmiertnie zagrała Fisher. Jest to fragment napisów końcowych, w których uhonorowano zmarłą aktorkę po raz ostatni wcielającą się w postać księżniczki Lei. Obrazek podpisał hasztagiem #AlwaysWithUs (Zawsze z nami) i zilustrował emotikoną przedstawiającą pęknięte serce.

Polecamy

Carrie Fisher - na co zmarła aktorka?

23 grudnia 2016 roku Carrie Fisher przeszła atak serca podczas lotu samolotowego z Londynu do Los Angeles. Po wylądowaniu została przewieziona do szpitala. Zmarła cztery dni później w wieku 60 lat. Następnego dnia umarła jej matka, Debbie Reynolds. Fisher została pochowana wraz z matką na Forest Lawn Memorial Park 5 stycznia 2017 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.