Mark Hamill zdradził fragment tytułu „Star Wars IX”

Sergiusz Kurczuk
17.09.2018 11:45
Mark Hamill zdradził fragment tytułu „Star Wars IX” Fot. Xinhua / eyevine/EAST NEWS

Mark Hamill znany z roli Luke'a Skywalkera ponownie postanowił podroczyć się z fanami „Gwiezdnych Wojen”.

Na temat nowej trylogii „Star Wars” słychać różne głosy. Jedni wychwalają film pod niebiosa, inni uważają, że „Gwiezdne Wojny” skończyły się na „Powrocie Jedi”. Trzeba jednak przyznać, że J.J. Abrams i Rian Johnson postarali się, tworząc swoje filmy bardziej, niż George Lucas, powołujący do życia prequele sagi. Przede wszystkim z tego powodu, że fani serii po wielu latach znowu zobaczyli oryginalnych aktorów w filmie o „Star Wars”. Jednym z nich jest Mark Hamill, który zagrał Luke'a Skywalkera. Gwiazdor jest znany ze swojego poczucia humoru. Tym razem Hamill postanowił zdradzić fragment tytułu 9. części „Star Wars”.

„Gwiezdne Wojny” epizod IX - jak będzie brzmiał tytuł filmu?

Hamill słynie z trollowania swoich fanów. Niejednokrotnie na jego Twitterze pojawiały się dwuznaczne wpisy dotyczące „Star Wars”. Tym razem aktor postanowił zdradzić część tytułu nadchodzącego filmu. Do tej pory w sieci pojawiły się jedynie dwa tytuły robocze, które co nieco mogły mówić na temat fabuły filmu, ale w zasadzie nadal nie wiadomo, co się wydarzy w 9. części. 

Oczywiście Hamill nie byłby sobą, gdyby nie strollował swoich followersów. Co zamieścił w poście na Twitterze?

Jak, widać żarty mocno trzymają się 66-letniego aktora. To jednak nie wszytko. Następnego dnia pojawił się kolejny post. 

Trudno jednak uwierzyć, że w tytule „Gwiezdnych Wojen” pojawi się słowo purpose oznaczające cel lub powód. Być może chodzi o to, że celem wpisów Hamilla było... zrobienie sobie jaj z fanów „Star Wars”. Tak czy inaczej, jednego Hamillowi nie można odmówić. Rzeczywiście wyjawił jak będzie brzmieć tytuł nowych „Gwiezdnych Wojen”, bo całkiem prawdopodobne, że oryginalna nazwa będzie się rozpoczynać od tego przedimka. Posobnie było już w przypadku „The Empire Strikes Back” i „The Phantom Menace”. Poza tym potytuły obu filmów nowej trylogii („The Force Awakens” i „The Last Jedi”) również zaczynały się od „the”. 

„Star Wars IX” - kiedy premiera?

Poza tytułami roboczymi kolejnej części gwiezdnej sagi pojawiły się plotki, które sugerują, że film ma się ukazać pod nazwą „New Order”, co nawiązuje do planów Kylo Rena i do 1. części oryginalnej trylogii. Trudno przewidywać takie niuanse. W najbliższym czasie twórcy nie zdradzą prawdziwego tytułu, z powodu dość odległej daty premiery. Obecnie trwają zdjęcia do 9. części „Gwiezdnych Wojen”. Premiera została zaplanowana na koniec roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.