Mark Hamill złamał internet jednym tweetem. Co napisał legendarny aktor?

06.09.2021 13:58
Mark Hamill złamał internet jednym tweetem. Co napisał legendarny aktor? Fot. Lucas Film / Walt Disney/Collection Christophel/East News

Mark Hamill od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans. Legendarny aktor powrócił do roli Luke'a Skywalkera i chociaż same filmy "Star Wars" nie zdobyły miłości fanów, to Hamill ponownie rozkochał w sobie całe generacje widzów. Niedawno tylko to potwierdził.

Mark Hamill złamał internet

Gwiazdor bardzo lubi żartować sobie na Twitterze, często wchodząc w interakcje z 4,7 milionami fanów, którzy go obserwują na tej platformie. Ostatnio złamał internet, kiedy pewna użytkowniczka serwisu zażartowała sobie, że "Mark Hamill mógłby napisać po prostu 'Mark Hamill' i dostać tysiące polubień". 

Polecamy

Mark Hamill zobaczył tego tweeta i stwierdził, że sprawdzi, czy to faktycznie zadziała. Kilkanaście godzin później gwiazdor "Gwiezdnych wojen" miał już ponad pół miliona lajków:

To się nazywa Moc. 

Hamill chętnie wypowiada się na temat swojej internetowej działalności. Kilka lat temu w rozmowie z Den of Geek wyjaśnił, że czasami jest wręcz tego za dużo i musi aktywnie i świadomie robić przerwy od siedzenia w internecie:

Nie za bardzo mnie interesuje, ilu mam obserwujących. Pisałbym to samo, gdybym miał 300 czy 300 tysięcy. Ale czasami jest trudno, bo można mieć wrażenie, że jesteś biuletynem. Szukasz tematu i myślisz sobie: "O, to jest fajne, zostawię to na czwartek". To jest już lekko chore, dlatego czasami robię sobie przerwy.

Polecamy

Hamill dodał później, że nie lubi Facebooka i Instagrama, chociaż jego córka bardzo namawiała go do korzystania z Insta, bo "Twitter jest dla starych ludzi". Aktor odpowiedział jej wówczas:

Skarbie, ale ja jestem starym człowiekiem.

Klasyk.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.